Silviu-M

Membru nou

6 postări în acest subiect de discuţie despre Membru nou

Membru nou

Silviu-M

Buna seara ma numesc Silviu,

De o saptamana am cumparat o rulota Marca ABBEY GT 212 din 1986, de 900kg sunt foarte incanta de ea si sper ca la anul ce va veni sa o scot la plimbare impreuna cu familia.

Distribuie această postare


Link către postare

Silviu-M

Sunt din Orasul Curtici, Judetul Arad.

Mai am de facut niste finisaje la ea, mai am de studiat cum functioneaza si sa ii fac cadrul la cortul care se ataseaza de rulota.

Nu cunosc mai nimic despre sezon, locuri de campare dar sper sa am spijinul vostru si in plus sa cam dus bugetul de concediu cochetam cu ideea de a achizitiona o rulota dar nu am prevazut aceasta ocazie asa ca anul acesta nu prea cred ca o sa iesim la plimbare mai ramane de vazut.

Sper ca, cu sprijinul vostru sa aflu mai multe atat despre rulota cat si despre locurile unde putem merge. Multumesc anticipat

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

bun-venit

Esti binevenit in comunitate!

Daca intri in pagina de Profil vei descoperii unde sa adaugi localitatea de resedinta si celelalte date personale.

Parerea mea este ca numele Silviu este suficient fara acel Abbey.

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Aurelian Ovreiu

Bun venit!Gandeste pozitiv, nu fi pesimist!Mai sunt luni bune de iesit cu rulota , iar o ieÅŸire in imprejurimi nu implica mari eforturi financiare!ÃŽn schimb, nici nu stii ce pierzi!

Succes!

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian Popa

Salut Silviu,

Bine ai venit! Ma bucur ca a mai aparut cineva mai apropiat ca locatie de mine.  hi

Daca vrei o escapada de un weekend ai aproape de tine Casoaia (vreo 50 km) sau Minis (cam 45 km). Amandoua sunt locatii foarte faine.

Multe iesiri frumoase!

Distribuie această postare


Link către postare
Silviu-M

Multumesc tuturor si drumuri line si voua.

Saptamna asta incepem inmatricularea eu sper sa am ocazia anul acesta de a iesii la o plimbare.

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.