• Conţinut similar

    • Adrian Voloaga
      de Adrian Voloaga
      Bine v-am găsit comunitate de rulotisti ! 
      Vreau sa deschid in Romania un camping cu rulote ( 2 , 3, 5 paturi )
      Si o parcare de rulote, caravan si camper.
      In zona Moldova, Mogosesti, judetul Iasi.
      Pe drumul judetean 248C , care leaga comuna  Mogosesti de faimoasa Manastirea Hadâmbu din judetul Iasi
       
      Camping turistic A & A .
      Locuri pentru caravan 10
      Locuri pentru corturi 10 + 
      Rulote existente 5 
      Deschiderea oficială pe 10 August 2019 

    • Alexandru Tiron
      de Alexandru Tiron
      Salut,
      Donez de preferat in iasi sau cumva predare personala. Totusi daca are cineva nevoie neaparat, am sa incerc sa ajung pe la posta.
      Este vorba de 4 tuburi neon cu tot cu invertor la 12v, lampi fata pozitie si lampi laterala semnalizare. Le dau asa cum se vad in poze. Nu sunt in stare perfecta, daca are cineva nevoie pentru inlocuit se pot folosi.
    • Andrei I.
      de Andrei I.
      Salutare,
       
      De cateva zile am initiat un canal YouTube, cu tutoriale video in limba romana, pe tematica actualizarii si resoftarii hartilor dispozitivelor GPS. 
       
      Momentan am postat un singur video, in care am prezentat metoda de resoftare a GPS-urilor care ruleaza ca sistem de operare WinCE si de asemena am expus modul in care iti poti actualiza GPS-ul, daca rulezi softul de navigatie iGO 8 (MyWay), iGO Primo, iGO NextGen - WinCE/Android.
       
      Las aici trimiterea catre video:  https://goo.gl/hLDxsG
       
      Softul de navigatie, hartile si tot continutul necesar resoftarii/actualizarii, sunt expuse in descrierea video-ului.
       
      Sper sa va fie de folos.
       
      [Am citit regulamentul si din ce am inteles, nu incalc nicio regula. Daca totusi mi-a scapat ceva si o fac, imi cer scuze anticipat si rog stergerea postarii de catre un admin/moderator.]
       
    • Cristi A.
      de Cristi A.
      Urmeaza sa am cateva zile de treaba in Iasi.
      As fi interesat sa-mi inaugurez rulota mergand intr-un camping din zona Iasi.
      Daca cunoaste cineva vreo locatie va rog sa-mi spuneti si mie.
      Am citit pe forum dar nu am gasit referiri la un astfel de camping.
      Multumesc!
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.