Vlad Iliescu

Vând cameră mers înapoi Garmin BC-30

4 postări în acest subiect de discuţie despre Vând cameră mers înapoi Garmin BC-30

Vând cameră mers înapoi Garmin BC-30

Vlad Iliescu

Vând cameră mers înapoi Garmin BC-30. Este compatibilă cu mai multe aparate GPS de la Garmin (trebuie verificată lista de aparate compatibile). Produsul nu este nou, însă este în stare perfectă de funcționare și arată  perfect. 
Comunică wireless cu GPS-ul, ceea ce o face ideală pentru instalarea pe autoturisme, rulote, autorulote. Nu este necesară tragerea de cabluri, deoarece conexiunea este fără fir. Trebuie doar alimentată de la becul de marche-arriere.

Am avut-o instalată pe o rulotă Fendt 515, deci o rulotă lungă, și a comunicat foarte bine cu gps-ul de pe bordul mașinii, pe o distanță de aproximativ 12 metri.

Preț fix: 300 lei. 

 

20231226_185407.jpg

20231226_185225.jpg

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vlad Iliescu

Lista de GPS-uri compatibile poate fi verificată aici: https://support.garmin.com/en-GB/?faq=bl7aRUlG1719d1KM2acL68&partNumber=010-12242-10&tab=topics&topicTag=region_compatibility

Are o clema de fixare cu ajutorul căreia am prins-o chiar pe numărul de înmatriculare. Se vede în poză, deasupra cifrei 9, de la număr. 

 

20200803_172126.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lungu Marin

Spor la vânzare!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vlad Iliescu

Am vândut-o, anunțul nu mai este de actualitate. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.