Ciprian Mirescu

Permis B96 valabil prin Macedonia 2023?

3 postări în acest subiect de discuţie despre Permis B96 valabil prin Macedonia 2023?

Permis B96 valabil prin Macedonia 2023?

Ciprian Mirescu

Bună ziua,  

având în vedere experiența de la intrare în Macedonia de anul trecut (când veneam spre casă, au cerut  cei de la vamă să am permis categoria B+E) vreau să întreb dacă anul acesta au fost colegi care au trecut prin Macedonia cu rulota și permis B96 respectiv dacă au fost luați la întrebări când au intrat/ieșit din țară?

Mulțumesc! 

 

PS: Nu întreb pentru un prieten ci pentru mine! Dacă toate astrele se aliniază trag o fugă până în Grecia. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Ciprian Mirescu

Salutare, având în vedere că astrele s-au aliniat..... revin si cu un răspuns la întrebarea mea: nu am fost întrebat nimic de permis la intrare/iesire în/din Macedonia. Vedem când mă întorc spre casă dacă am alte suprize.

Drumuri bune:salutare!:

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ciprian Mirescu

Din păcate săptămâna de lenevit pe plajă a trecut foarte repede asa că revin cu un update:

-nici la întoarcerea spre casă intrare/ ieșire din Macedonia nu mi-a fost solicitat permisul de conducere pentru control.

Asa că vorba fiului meu: "dna de anul trecut de la vamă poate a avut o zi proastă!".

Toate cele bune :salutare!:

 

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.