Roland Stanciu

Parcare tir pazita sau locație pentru o noapte Beclean Cluj

4 postări în acest subiect de discuţie despre Parcare tir pazita sau locație pentru o noapte Beclean Cluj

Parcare tir pazita sau locație pentru o noapte Beclean Cluj

Roland Stanciu

Rugăminte pentru cunoscătorii zonei. Pe traseul Beclean Dej Cluj-Napoca (oriunde pe acest traseu) vreau o locație unde sa pot dormi o noapte în rulota. Mai clar, voi ajunge în zona undeva la ora 20, iar dimineața la 6 plec. Exista în zona asta o parcare de tir păzită, sau un loc unde sa pot innopta cât de cât safe? Mulțumesc anticipat! 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vlad Iliescu
acum o oră, Roland Stanciu a scris:

Rugăminte pentru cunoscătorii zonei. Pe traseul Beclean Dej Cluj-Napoca (oriunde pe acest traseu) vreau o locație unde sa pot dormi o noapte în rulota. Mai clar, voi ajunge în zona undeva la ora 20, iar dimineața la 6 plec. Exista în zona asta o parcare de tir păzită, sau un loc unde sa pot innopta cât de cât safe? Mulțumesc anticipat! 

La Dej este Peti, dealer Weinsberg.  Avea camping, mai mult pentru prieteni. Dați-i un telefon și întrebați dacă vă primește 0722 509 492

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Florin Smolnicki

Da, la Dej este Peti, are un camping foarte, foarte frumos! 

Și el este un om extraordinar! 

Are tot felul de piese de rulote, articole camping, face diferite îmbunătățiri la rulote. 

Cred că pentru tine el ar fi cea mai bună variantă. 

Sună și întreabă. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Roland Stanciu

De acord cu ceea ce spuneți despre Peti, însă eu voi fi acolo doar în tranzit. Locația nu o voi folosi decât pentru somn. Nu cred ca dl. Peti va sta cu mine de vorba la ora 20 ... iar a doua zi la 6 trebuie sa plec. As prefera sa vizitez campingul d-lui Peti cu alta ocazie, când am mai mult timp liber. Acum vreau ceva doar pentru o noapte!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.