Bogdan B

Oglinzi Milenco Grand Aero Convexa

8 postări în acest subiect de discuţie despre Oglinzi Milenco Grand Aero Convexa

Oglinzi Milenco Grand Aero Convexa

Bogdan B

Salut,

foloseste cineva oglinzi Milenco Grand Aero Convexa?

Cum sunt?

Sau, sfat pentru alt model de oblinzi foarte bune (stabile, usor de montat, mari, convexe de preferat)?

Multumesc

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Raul G

Eu le folosesc, am avut și altele, dar nu este nici pe departe nimic mai bun decât Mileneco Aero 2

Inviato dal mio CPH2251 utilizzando Tapatalk

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan B

Multumesc ptr raspuns. Sunt deja la curier. Abia astept sa le primesc si sa le testez spre Corbu de 1 iunie :default_big_grin:

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
NRLaurentiu
La 19/05/2023 la 21:21, Bogdan B a scris:

spre Corbu de 1 iunie

Din ce zona a Bucurestiului plecati? Noi vom intra pe A2 la km 16 dimineata pe la ora 4-5.

 

PS: valabil si pentru alte echipaje cu aceeasi destinatie! Daca subiectul se dezvolta, rog un moderator sa-l desprinda din acest topic. Multumesc si scuze pentru off-topic.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan B

Dr Taberei. Avem ceva prin Buc.... Pe la 6 plecam, cu destinatia Camping Malul Marii. Dar numai ptr dormit. In rest o sa stam in zona cu nudisti :default_big_grin:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan B

Si on topic: am ptobat oglinzile, e drept fara rulota inca. Din start sunt altceva...

O sa vad si cu "caruta" dupa mine ce vizibilitate si stabilitate o sa aiba, dar sper sa.fie ok. Sau asa ar trebui sa.fie, la cat au costat....

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan B

Feedback 2: Dupa un drum Bucuresti - Corbu, pot sa spun ca aceste oglinsi sunt OAU....

Pana acum, am mai incercat 3 modele in gama de buget de 100 si cava lei, dar nu vedeam mai nimic in spate.

In schimb, acest model de la M este altceva. Merita toti banii in opinia mea. Dar varianta mare, convexa...

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius Viorel

Foarte misto. Folosesc si eu niste Milenco Aero 4 si vezi ft ok ce doresti. Dar vad ca te-ai lamurit deja singur. Spor la condus!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.