Edi Denes

Ziua buna dragi rulotisti

5 postări în acest subiect de discuţie despre Ziua buna dragi rulotisti

Ziua buna dragi rulotisti

Edi Denes

Salutare tuturor,

 

Ma numesc Edi sunt din Bucuresti(nascut si crescut la munte, dar asta e alta poveste) si chiar daca nu am o rulota, cochetez de aproape 2 ani cu ideea ca imi voi cumpara una. Acum stiu cam ce vreau dar nu stiu daca se incadreaza la masinuta mea, prin urmare nu stiu daca e potrivit sau nu dar initiez si intrebarea " Ce fel de rulota e potrivita" intr-un topic separat.

Ma bucur sa cred ca voi face parte din aceasta comunitate cu drepturi depline(adica cu o rulota) si sper sa ma ajutati in cautarile mele

Multumesc

Modificat de Edvard Denes

Distribuie această postare


Link către postare

Ovidiu-Betty

Salutare Edi,  :default_bun_venit: îți spunem și îți urăm succes la găsirea :cu-rulota: potrivite pentru voi❗️:noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
NRLaurentiu

@Edvard Denes , bine ai venit! Din cele povestite pe celalalt topic, ai o plaja destul de larga de optiuni. Exista compartimentari de rulote foarte bine gandite in ideea pastrarii unei dimensiuni compacte (cred ca avem cativa pe forum cu Winsberg-uri de acest tip).

 

Mult succes in cautari si daca ai sa cauti pe forum ai sa gasesti si strategii de cautare!

Distribuie această postare


Link către postare
Lungu Marin

Succes in căutări!

Distribuie această postare


Link către postare
Fejer Antal

Salutare @Edi Denes și bun venit în această comunitate! :salutare!::default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.