Andrei Nistor

Un salut voios din Cluj

5 postări în acest subiect de discuţie despre Un salut voios din Cluj

Un salut voios din Cluj

Andrei Nistor

Salutare, sunt prospat posesor al unei rulote Swift Sandymere din 2000.

Am gasit multe informații folositoare aici, asa ca va mulțumesc pentru ca le puneti aici si au fost de ajutor.

 

;)

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare

Fejer Antal

Salutare @Andrei Nistor și bun venit în această comunitate!

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Lungu Marin

Buna venit printre noi!

Distribuie această postare


Link către postare
Ovidiu-Betty

Salutare Andrei,  :default_bun_venit: și să vă bucurați de cât mai multe ieșiri reușite cu :cu-rulota: voastră ❗️:noroc:

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Conţinut similar

    • Nicoleta Moldovan
      de Nicoleta Moldovan
      Ma bucur mult ca exista acest forum. Noi am luat  o rulota Abbey Cardinal 2006 anul asta si ne este foarte draga. Suntem in continua cautare de locuri frumoase pentru iesiri de week-end 😁. Drumuri bune tuturor!
    • Ccosmin
      de Ccosmin
      Salutare forumisti, in speranta ca aici voi gasi toate informatiile necesare vietii de rulotist, va salut respectuos.
    • Dumitrascu Ferenc
      de Dumitrascu Ferenc
      Buna ziua, ma numesc Ferenc Dumitrascu, sunt din Brasov si cochetez cu ideea de cumpara o rulota. Am nevoie de ceva informatii referitor la aceasta idee, tocmai din aceasta cauza am aderat la acest grup. Sper sa gasesc raspunsuri la cea ce caut. 
    • Bilti
      de Bilti
      Am avut rulota de prin 2008 până prin 2011 iar acum îmi caut din nou una. Merg destul de mult și cu cortul dar rulota practic prelungește mult sezonul. Forumul mă încântă mult  mai ales datorita prezentărilor de locații off camping . Sper sa găsesc cat de rapid rulota dorita, minim 2005, cat mai scurta și cu doua locuri de dormit (cu pat etajat daca se poate). Buget  pe la 5000 de euro. Masina e 4x4 150CP 300NM.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.