Radul

Salutare

8 postări în acest subiect de discuţie despre Salutare

Salutare

Radul

Salutare tuturor,

Ma numesc Radu si sunt din Rm. Valcea.

Anul acesta mi-am cumparat prima rulota si ma pregatesc de prima iesire, cel mai probabil la mare.

Distribuie această postare


Link către postare

Viorel C.

bun-venit

Bun venit in comunitate!

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Achim

Salutari Radule si bine ai venit.

Alege cu grija campingul la mare si dupa concediu spune-ne si noua cum a iesit.

Distribuie această postare


Link către postare
Aurelian Ovreiu

Bine ai venit!Asteptam impresii dupa iesirea de la mare!

Distribuie această postare


Link către postare
Radul

Merci de urari si am sa revin cu impresii de la prima iesire (peste vreo doua saptamani o sa plec cand scap de la servici).

Distribuie această postare


Link către postare
Domokos Iosif
bun-venit drumuri bune, satisfactii mari )|/

Distribuie această postare


Link către postare
Lucian T

wcm...si cat mai multe iesiri reusite ! Ideal ar fi o prima iesire cu cineva mai cu experienta in rulote . Pentru acomodare...apoi sigur vei cauta locuri mai salbatice sau nu super populate cum este un camping. Muzica, copii, animale de companie, mult zgomot, aglomeratie, balamuc intr-un cuvant. Rulota iti ofera intimitate si placerea de a sta unde altii nu pot. Intr-o poiana sau pe malul unui parau de munte, pe o plaja pustie, etc.Si daca mai dai si 70-100 de ron/zi in camping...te lipsesti. Parerea mea !

Imi aduc aminte o patanie hilara de la prima iesire  : ajuns, calat rulota, umplut bidon cu apa, etc...seara dau drumul la truma - se aprinde arzatorul, arde cateva secunde si se stinge  ])] incerc de 2-3 ori..nimic. La fel...cer ajutor, se perindau vreo 5-6 din cei cu experienta, pareri peste pareri...nimic.

Pana cand cineva isi ridica privirea si vede cosul de evacuare acoperit !!! cu 1/2 dintr-o sticla de plastic pusa de mine sa nu ploua inauntru de care am uitat complet ! gazele nu se evacuau si nu intretineau , normal, arderea. Ulterior am cumparat capacul ce se infileteaza pt. horn

<a href="http://www.exis.ro/accesoriu_rulota/Capac%20de%20horn, %20soba-41.html">Capac de horn</a> si gata.

Ca atare sa nu disperi niciodata- totul are o rezolvare.

Distribuie această postare


Link către postare
Mugurel Vap

salut Radu, bine ai venit pe forum si eu sint tot din rm vilcea poate ne intilnim si facem iesiri impreuna

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.