Daniel Gheorghe

A venit un membru la rulota mea si tin sa-i mulțumesc🤗🤓🙂

29 postări în acest subiect de discuţie despre A venit un membru la rulota mea si tin sa-i mulțumesc🤗🤓🙂

A venit un membru la rulota mea si tin sa-i mulțumesc🤗🤓🙂

Daniel Gheorghe
în urmă cu 12 ore, Dragos M a scris:

@Daniel Gheorghe terenul pe care este rulota este al cuiva sau este domeniul public ?

 

Sărbători fericite 🙂

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel Gheorghe

Bună seara😊aveți vre-o idee ce este mai ușor de facut ca nu ma pricep deloc. Sau ce scule sa iau sa ma apuc de treaba. Și dacă se poate cu un site de unde pot accesa de unde pot lua sculele. Am senzația ca trece timpul și ca nu am miscat nimic pentru a face vre-o reparație. Va urez o seară frumoasă 🤗😃 și o zi cu bucurii 🤗😃❤️

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan C.

Daca te apuci serios de treaba, asta-i scula nelupsica care te ajuta atat la decopertare cat si la decupare, taiere si ce mai ai de lucru pe acolo.  Mai ai nevoie de o autofiletanta, cat mai multe prese rapide, masti si ochelari de protectie. Restul sunt materiale.

 

Fa abstactie de marca. chiar nu e impostanta. Important e sa ai la ea cupla rapida pentru schimbarea accesoriilor, variator de turatie si cat mai multe accesorii.

 

Bafta!

image.thumb.png.6f2586682b46325b0fdfac9c712e8356.png

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
NRLaurentiu
52 minute în urmă, Bogdan C. a scris:

asta-i scula nelipsita

Este foarte utila cand treci la interior. Acum ai de rezolvat exteriorul.

 

Insa mare pacat ca ai ales s-o refaci! Pentru ca este neinmatriculabila! Si astfel pierzi avantajul major pentru tine: mutarea rulotei de colo-colo dupa cum iti rezerva viata! S-ar fi gasit cineva, poate chiar pro bono, sa o mute de colo-colo, daca era inmatriculata. Asa cum e ea acum, doar pe platforma o poti muta legal si implica programare in prealabil, precum si ceva bani. Practic aproape degeaba are roti!

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.