Ciprian Andrei

Cel mai incepator dintre incepatori

4 postări în acest subiect de discuţie despre Cel mai incepator dintre incepatori

Cel mai incepator dintre incepatori

Ciprian Andrei

Salutare tuturor,

 

Numele meu este Ciprian, sunt de la malul marii si am fost de 3 ori cu cortul.

M-am inscris pe acest forum in urma unei cautari pe Google - "cel mai mare forum din Romania rulote, cort" ... si de aici cam incepe tot insa nu stiu cand se va termina.

Ca sa sar direct la subiect, doresc sa deschid un camping intr-o zona in care nu exista asa ceva momentan. Primul pas l-am facut, am achizitionat terenul pe care intentionez sa incep sa-l pregatesc cel tarziu la anu'. 

Ca majoritatea proprietarilor de camping-uri doresc sa creez ceva frumos, multumitor si unic (zic eu).

Ceea ce cred eu ca ma deosebeste de multi proprietari este lacomia, dorinta de a lua si pielea de pe om, pofta nebuna de a face bani... "calitati" pe care din fericire nu le-am dobandit pana la aceasta varsta si consider ca daca nu le-am dobandit pana acum, nici sa nu o fac vreodata.

De aceasta afacere,  desi nu-mi place cum suna trebuie sa recunosc ca intentionez sa-mi castig existenta si de pe urma ei o sa-mi ocupe verile de acum incolo, deci ma voi ocupa personal si sper ca lucrurile sa decurga asa cum imi sunt asteptarile.

Deoarece cunostintele mele despre camping sunt zero sper sa obtin toate informatiile necesare de pe acest forum si promit sa nu va pistonez prea tare.

  • Like 3

Distribuie această postare


Link către postare

Fejer Antal

Salutare @Ciprian Andrei si bun venit in aceasta comunitate.:default_bun_venit:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Ursu Florin

Bun venit in comunitate! :default_bun_venit:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Raul G

Salutare și bine ai venit printre noi.
Am citit și postarea ta în discuția cum sa fie un camping, te sfătuiesc sa investești într-o rulotă sau camper sau van și să vezi cum arată un camping, de la cel de 20€ la cel de 500€ pentru un loc de campare.
Baftă multă in afacerea ta

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.