Dan Cojocaru

Autorulota Ford TEC

8 postări în acest subiect de discuţie despre Autorulota Ford TEC

Autorulota Ford TEC

Dan Cojocaru

Autorulota ce o detin e un Freetec XS 584G pe sasiu Ford 2.2 din 2011.

4 locuri in centuri 5 locuri de dormit

echipata cu frigider aragaz si WC dometic

portbagaj destul de generos, posibilitate de montare sus pe barele originale, scaune fata rabatabile, ...

Ce imi lipseste inca sunt panourile solare.

La capitolul consum pe la 10 la suta drum intins, offroad creste dar nu mult ci pe la 12.

Eu sunt adeptul offcamp si merg des la munte.

Drumuri cu soare!

Dan C

IMG_20200628_131234_7.jpg

• Like 2
  • Upvote 1

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

NRLaurentiu

@Dan Cojocaru, bine ai venit!

Frumoasa jucaria, s-o stapaniti sanatosi si sa aveti vacante frumoase in compania ei!

Daca se poate sa-mi spui la ce pret ai luat-o si de unde, ar fi minunat. Doar pentru curiozitatea mea, inca nu caut sa trec la alt nivel! Daca nu vrei sa faci public pretul, poti sa-mi lasi un mesaj privat.

Link către postare
Fejer Antal

Felicitari @Dan Cojocaru :OK: Sa aveti parte de ea multe iesiri reusite si drumuri bune sa aveti cu:autorulota:

Link către postare
Daniel P

S-o stăpâniți cu drag în continuare, drumuri bune și vacanțe frumoase! :OK:

:autorulota:

Link către postare
Ovidiu Cica

Cred ca e o gluma chestia cu offroad-ul!Altfel balena ar ramane la prima ravena blocata...pe uscat!Toate bune!

Link către postare
Dan Cojocaru
în urmă cu 20 ore, Ovidiu Cica a scris:

Cred ca e o gluma chestia cu offroad-ul!Altfel balena ar ramane la prima ravena blocata...pe uscat!Toate bune!

Poate ca offroad suna pretentios dar cu asta ma bag unde cu Opel Zafira nu indrazneam pana acum. Apropos im weekend am dat o tura pana in Poiana Pelegii Retezat fara probleme pe drumul existent.

• Like 1

Link către postare
NRLaurentiu

Stai linistit, @Dan Cojocaru! Offroad sunt si majoritatea drumurilor comunale! :)

Link către postare
Fejer Antal
acum o oră, NRLaurentiu a scris:

Stai linistit, @Dan Cojocaru! Offroad sunt si majoritatea drumurilor comunale! :)

Si nu numai...:OK:

Link către postare

XGO Camping - peste 20.000 de repere pentru rulotisti, disponibile din stoc sau la comanda.
NOU !
- Acum gasiti la noi si corturi auto. Pot fi montate pe orice tip de autoturism, inclusiv Dacia Logan si Sandero - www.xgocamping.ro
- Vreti o autorulota noua la cel mai bun raport pret/calitate? www.xgoautorulote.ro

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

• Conţinut similar

• Hedes Alexandra
      de Hedes Alexandra
      Buna ziua. Suntem la început de drum, vrem să cumpărăm o rulotă, dar momentan nu dispunem de mulți bani. Sper în viitorul apropiat să reușim. O zi bună și ieșiri / concedii plăcute și vreme frumoasă. 
    • Samir Mandu
      de Samir Mandu
      Mă bucur că există o comunitate consistenta de rulotisti, deși Romania nu are o cultură proprie, fiind o mai tânără țară liberă, europeana. Sint interesat de a achiziționa o rulota pentru familie 2 adulți + 2 copii, cat mai ușoară și compacta, dar si cu utilități minimale baie-bucatarie. Orice sfat este binevenit. Momentan rulotele Kip îmi par atractive.
    • Lucian Bogdan
      de Lucian Bogdan
      Buna ziua,
      Numele meu este Bogdan Pruteanu.
      Impreuna cu jumatatea mea mai buna, am decis sa ne alaturam comunitatii de posesori de casute pe roti. Desi ne dorim de ceva vreme, abia acum a ajuns rulota pe prima pozitie in lista de prioritati. Deocamdata suntem in stadiul de "studiu" si bugetare. 
      Va doresc tuturor concedii placute!
    • Dumitrascu Ferenc
      de Dumitrascu Ferenc
      Buna ziua, ma numesc Ferenc Dumitrascu, sunt din Brasov si cochetez cu ideea de cumpara o rulota. Am nevoie de ceva informatii referitor la aceasta idee, tocmai din aceasta cauza am aderat la acest grup. Sper sa gasesc raspunsuri la cea ce caut. 
  • Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.