Postolea Ionel

Cort/terasa?

5 postări în acest subiect de discuţie despre Cort/terasa?

Cort/terasa?

Postolea Ionel

Buna ziua! Am un pageant imperial din 1997 si am cumparat o acum 1 an jumate.Aceasta a venit la pachet si cu niste corturi pe care as vrea sa le vand doar ca nu stiu ce sunt. Atașez niste poze cu ce am si mi ar fi de ajutor sa mi spuneti ce sunt si cam cat valorează. Cel albastru-verde( nu le am deloc cu culorile) are cordonul ala care se pune pe suna de 560 cm iar cel subțire are cordonul de 230 cm.Am si fiare la ele, în caz de e cineva interesat. Multumesc anticipat

20191227_100917.jpg

20191227_101429.jpg

20191227_102043.jpg

20191227_102059.jpg

20191227_102237.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Cristian Stoica

Daca ai sa dai o cautare pe Google ai sa gasesti toate modelele de cort Bradcot si noi si SH si ai sa vezi si cam cum se vand cele SH pe ebay.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Postolea Ionel
54 minute în urmă, Cristian Stoica a scris:

Daca ai sa dai o cautare pe Google ai sa gasesti toate modelele de cort Bradcot si noi si SH si ai sa vezi si cam cum se vand cele SH pe ebay.

Am cautat dar sunt putin nedumerit.Ala albastru e cort de iarna? Si merge doar la rulotele care au  sina 560 cm din pamant in pământ? Iar c3lalalt se numeste porch si se poate folosi la orice rulota?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

vezi aici marimile de corturi dupa dimensiunea rulotei din pamant in pamant. Dupa cum arata nu cred ca este cortul rulotei

awings size caravans.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Postolea Ionel
în urmă cu 16 ore, Draghiciu Dumitru a scris:

vezi aici marimile de corturi dupa dimensiunea rulotei din pamant in pamant. Dupa cum arata nu cred ca este cortul rulotei

awings size caravans.jpg

Sigur nu este cortul rulotei.Rulota are din pământ în pământ 8 m.dar chestia aia care are snurul de 2.3 m ce este? Cort de vara?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.