Gabriel F

Valea Vilsanului sau imprejurimi

3 postări în acest subiect de discuţie despre Valea Vilsanului sau imprejurimi

Valea Vilsanului sau imprejurimi

Gabriel F

Doresc sa fac o iesire de citeva zile, of in Poenile Vilsanului sau imprejurimi incepind de luni 12_08_19. As dori sa stiu daca mai sunt amatori ptr aceasta iesire. In principiu doresc sa am ceva tovarasi cu rulota, altfel voi fi nevoit sa imi schimb destinatia spre alte plaiuri. Astept pareri sau invitatii in alte locatii dar de preferat la munte intre brazi. :OK:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Adam Adrian

@Gabriel F Salut! Nimeni? Eu as vrea sa merg la camping in Durău de pe 15. Am văzut că sunt și trasee montane. E una din zonele în care nu am fost.Aaaa....sigur sunt și brazi!

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel F

Am campat la Durau citeva zile. Este un camping frecventat atit de rulotisti dar si de multi iubitori de natura in special cazati la cort, . Multi copii care vin cu parintii in cadru organizat sub umbrela unor asociatii pro-natura. Se pot face trasee din belsug. Va puteti aproviziona din statiunea Durau unde exista citeva magazine. In principiu fac campari in asemenea locatii cind sunt intr-o calatorie mai ampla cum am fost ultima data 3 saptamini. Motivul-locatiile indepartate de domiciliu meu nu fac obiectul unor vizite de scurta durata. Sincer mi-ar fi facut placere dar nu am la dispozitie decit citeva zile si nici acelea sigure. Va multumesc oricum de invitatie

 

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.