Lixandru Dumitru

Cumpar cort rulota 925-950cm

6 postări în acest subiect de discuţie despre Cumpar cort rulota 925-950cm

Cumpar cort rulota 925-950cm

Lixandru Dumitru

Salutare.Caut cort pentru o rulota Sterling Europa.De preferat Isabella dar pana la urma iau ce se gaseste.dimensiune 925-950cm pamant-pamant.

 

Multumesc

 

persoana contact - Dan 0722242055

europa 500.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Raul G

Si cautat pe obellink.com?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lixandru Dumitru
acum o oră, Raul G a scris:

Si cautat pe obellink.com?

Nu am timp de livrare din afara...in maxim 2 sapt plaec in concediu..

merci de info

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Raul G
Nu am timp de livrare din afara...in maxim 2 sapt plaec in concediu..
merci de info
Nu știu in cât timp ajunge în România, dar mie in Italia mi-au ajuns în 48 ore

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alin Opran
în urmă cu 1 oră, Raul G a scris:

Si cautat pe obellink.com?

 

Raul, link-ul corect este obelink.eu (nu .com) :salutare!: si din pacate nu livreaza in Romania :default_doh:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Raul G
 
Raul, link-ul corect este obelink.eu (nu .com) :salutare!: si din pacate nu livreaza in Romania :default_doh:
Îmi pare rău, eu am cumpărat de pe .it, crezând eronat ca pt restul lumii sunt .com
Au preturi foarte bune și o echipa de relații cu clienți de nota 10.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • NRLaurentiu
      de NRLaurentiu
      Salutare,
       
      A sosit vremea sa vand si setul complet de bete otel pentru cadrul cortului, adica acestea:
       
       
       
      Productie: Dorema (cortul este Dorema).
      Pret fix: 500 lei.
      Telefon mobil: 0728.096.478.
       
      Motivul vanzarii este acesta:

    • Petre
      de Petre
      Vand chinga ancorare cort Dorema , pret 85lei. Trimit prin Fancurier sau predare personala. Multumesc.



    • Ovidiu-Betty
      de Ovidiu-Betty
      Ne-am hotărât să vindem cortul cu care am cumpărat rulota și să păstrăm spre folosință doar umbrarul care e cu lateralele închise. 
      Dimensiunea cortului pe șină este de 8, 65 m iar adâncimea lui este de 2, 5 m.
      Se vinde împreună cu un cort adițional ce are dimensiunea de 2m/1, 5m, ce se poate folosi ca bucătărie sau dormitor, în acest caz se montează cortul interior (acesta nu apare în poze dar se vinde împreună cu cortul). 
      Bineînțeles că se vinde împreună cu toate bețele de susținere și fixare precum și cârligele cu gumele de prindere în pământ, de fapt tot ce se vede în fotografii.
      Noi l-am montat de două ori, o dată la Ezeretz în 2016 și o dată la Valea Ierii în 2017 și cortul se prezintă aproape nou, așa cum se observă și din fotografii.
      Prețul de vânzare este de 320 €.
       
    • Silviu Pascu
      de Silviu Pascu
      Vand terasa cu pereti laterali Isabella impecabila, fara rupturi/fermoare perfecte/materiale imbatranite/petice , bete din fibra, fusta cort, cuie , saculeti pt depozitare. Poza nu este reala, pot trimite poze reale la cerere. Lungimea masurata din pamant in pamant este de 10 ml + aripiorele. Culoarea este tavan gri, laterale gri cu albastru.Se potriveste cu masura 1000-1025cm. Pret 1000 lei

    • Ionut C.
      de Ionut C.
      Vand cort 500 cm x 250 cm (amprenta la sol), stare perfecta, fara urme de uzura. Lungime sina 775 cm. Are toate accesoriile, sine, corzi,  pereti laterali completi, cu parasolare, fermoare impecabile, ca nou. Culori: alb + gri.
      Material de calitate superioara (Tencate), pastrate cu grija isi vor mentine placut aspectul un timp indelungat.
      Pret 2000 LEI
      Imaginea alaturata este orientativa. La cerere,  trimit fotografii pe email. Va rog sa ma contactati prin PM.
      Poate fi vazut in Bucuresti.
       

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.