Petrescu Eduart

Recomandare parcuri cu vanzare rulote SH in Romania

15 postări în acest subiect de discuţie despre Recomandare parcuri cu vanzare rulote SH in Romania

Recomandare parcuri cu vanzare rulote SH in Romania

Petrescu Eduart

Buna ziua. Vreau sa cumpar o rulota, dar mai intai,  as dori sa vad cateva, am nevoie de  recomandari pentru  parcuri cu rulote de vanzare sau vanzatori de incredere de la care ati cumparat rulote, cu acte in regula si fara probleme tehnice. Eu sunt din Bucuresti, deci m-ar avantaja o ceva in zona sau la 100-200km in jur. 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Fejer Antal

Salutare @Petrescu Eduart

 In zona noastra adica, jud.Covasna  loc.Targu secuiesc, sunt cateva parcuri cu rulote.:salutare!:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Un tip la Dragasani îl găsiți pe OLX rulote Dragasani 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Petrescu Eduart

@Fejer Antal multumesc pentru recomandare. Au ceva anunturi pe internet sau site unde pot vedea ceva?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Petrescu Eduart

@Draghiciu Dumitru multumesc pentru recomandare. Am vazut si eu anunturile de la Dragasani. Il cunoasteti sau ati cumparat de acolo? Este un tip serios? Eu inca nu stiu multe lucruri despre rulote si imi e sa nu iau vreo teapa... Citesc pe forum tot felul de informatii utile, insa timpul nu prea imi permite sa ma informez serios. 

Din ce am mai citit si am observat ca toata lumea se fereste de rulotele din Arad...si culmea ca 80% din anunturile de pe Olx de acolo sunt....

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Petrescu Eduart

Am gasit pe Facebook un domn Nicu Gheorghe,   care vinde si repara rulote pe langa Ploiesti. Ar fi mai aproape de Bucuresti, in sensul ca nu am experienta in tractat rulota si ar fi drumul mai scurt.  Stiti ceva de dansul? Multumesc.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal
în urmă cu 8 ore, Petrescu Eduart a scris:

@Fejer Antal multumesc pentru recomandare. Au ceva anunturi pe internet sau site unde pot vedea ceva?

 Salutare. @Petrescu Eduart

Siteul lor nu este actualizat, dar sunt mai multe rulote in fiecare parc.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Da il cunosc si am cumparat rulota de la el, este un tip serios si aduce rulote numai din Olanda.

 

Il cunosc pe cel din Ploiești aduce rulote numai din Olanda si eu am cumparat o masina Kia Sorento de la el.

 

Dacă vorbim de aceeași persoana nu este din Ploiești este de langa Ploiesti in comuna Brazi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Petrescu Eduart

@Fejer Antal ok, multumesc mult. Daca cumva nu gasesc ceva bun prin zona mea, sigur ajung si prin Targu Secuiesc si daca imi permiteti o sa va deranjez cu un telefon, sa-mi dati niste sfaturi sau daca timpul va permite sa veniti cu mine la vizionare...fac cinste :).

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal
2 minute în urmă, Petrescu Eduart a scris:

@Fejer Antal ok, multumesc mult. Daca cumva nu gasesc ceva bun prin zona mea, sigur ajung si prin Targu Secuiesc si daca imi permiteti o sa va deranjez cu un telefon, sa-mi dati niste sfaturi sau daca timpul va permite sa veniti cu mine la vizionare...fac cinste :).

  Te ajut cu mare placere.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Petrescu Eduart

@Draghiciu Dumitru cred ca o sa ajung si la Dragasani daca nu gasesc ceva bun mai aproape. Multumesc. 

 

In legatura cu domnul de langa Ploiesti cu rulote, este din sat Negoiesti care apartine de Comuna Brazi, deci sigur vorbim de aceeasi persoana. Cred ca primul drum o sa-l fac acolo ca sa vad niste rulote...si daca am noroc cine stie? Dar vreau sa mai rasfoiesc forumul dupa sfaturi ... aseara am citit pana la ora 02.00 .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Adam Adrian

Am luat oglinzi de la Nicu in toamna.Are câteva rulote la vânzare.Pare om serios.Langa parcul industrial Dibo, Negoiești (5km de Ploiesti)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Iulian C.

@Fejer Antal Va salut dle Antal, si eu sunt in cautarea unei rulote, pentru 4 persoane, la inceput de drum ca sa zic asa, si caut in zona Brasovului. Din pacate nu am experienta in acesta arie caut sfaturi si pareri.

Recomandati un parc anume din Targu ? Stiti ceva despre parcul din Tinoasa ?

 

Va multumesc anticipat!

Modificat de Iulian Dumitru

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal

 Salutare @Iulian Dumitru Cunosc parcurile din targu Secuiesc. Cel din Tinoasa a fost candva la iesirea din oras catre lunga. Dac pot sa te ajut sunama si te ajut cu mare placere.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.