Teo Raducanu

Stickere rulota

8 postări în acest subiect de discuţie despre Stickere rulota

Stickere rulota

Teo Raducanu

-salut colegi de forum-

stie cineva unde pot gasi, sau pe cineva care poate face asa ceva.Dfh7Zwx.png-ca ale mele dupa rulota sau sters aproape.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

MARIAN JIANU

Buna dl Teo

Ducetiva la o firma care face reclame

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Teo Raducanu
acum o oră, MARIAN JIANU a scris:

Buna dl Teo

Ducetiva la o firma care face reclame

 

gata dl.Marian am gasit una in Bucuresti pe soseaua Giurgiului-Luni am sa sun sa vad ce imi spune..

 

Va multumesc.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Flavius Ivan
în urmă cu 6 ore, Teo Raducanu a scris:

-salut colegi de forum-

stie cineva unde pot gasi, sau pe cineva care poate face asa ceva.Dfh7Zwx.png-ca ale mele dupa rulota sau sters aproape.

 

Poza respectivă am văzut ca este de pe ebay ..... o să vă rog să îmi spuneți și mie dacă găsiți să le faceți la un preț mai mic decât cel de cumpărare de pe ebay :salutare!:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Teo Raducanu
3 minute în urmă, Flavius Ivan a scris:

 

Poza respectivă am văzut ca este de pe ebay ..... o să vă rog să îmi spuneți și mie dacă găsiți să le faceți la un preț mai mic decât cel de cumpărare de pe ebay :salutare!:

Da o sa va tin la curent, maine am sa sun sa vad ce poate face, si pretul.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Flavius Ivan

Am căutat și eu într-o perioadă la câteva firme de reclame, dar prețul era cu mult mai mare decât le-aș fi achiziționat de pe ebay .... 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Teo Raducanu
în urmă cu 20 ore, Flavius Ivan a scris:

Am căutat și eu într-o perioadă la câteva firme de reclame, dar prețul era cu mult mai mare decât le-aș fi achiziționat de pe ebay .... 

azi am vb.la telefon cu 2 firme si au spus ca se poate face asa ceva , dar sai mai las ceva timp ca este la inceput de an,

mai am unul care este chirias la societatea unde lucrez eu-si deasemeni face colantari auto si la fel mia spus ca se poate, dar sal mai las un pic.

nu voi uita si va voi face atent.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Flavius Ivan

Mărimea și prețul mă interesează .... sau cum calculează ei prețul la așa ceva ..... nu neapărat la ceea ce vă interesează pe dvs. !

 

Ca idee, eu pot achiziționa de pe ebay .... aceste 4 stickere pentru a rulota mea  ..... la 21.05 dolari cu transport gratuit, eu nu am găsit aici în România să mi le facă cineva, la fel ca mărime dar la preț mult mai mic ..... de aceea eram curios la ce preț vi le face dvs. identice ca mărime cu ceea ce ați găsit pe ebay ..... https://www.ebay.com/itm/STERLING-Eccles-Moonstone-STYLE-1-Caravan-Stickers-Decals-Graphics-PAIR/181802584987?hash=item2a54474b9b:g:6n4AAOSwu4BVpEBo:rk:1:pf:0 ..... asta în condițiile în care sunt și mari ca dimensiuni ale dvs. Sized approximately 1156mm x 140mm

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.