Alina Erceanu

Membru nou

26 postări în acest subiect de discuţie despre Membru nou

Membru nou

Alina Erceanu

Buna seara , va multumesc ca m-ati primit in forum. Ma numesc Alina Erceanu sunt Romanca din Drobeta-Turnu Severin dar locuiesc in Bulgaria din 1999.Eu cu partenerul meu si cele doua fetite ale mele avem o rulora exceptionala  Home Car cu care mai tot timpul anului ne plimbam la munte sau pe litoral . Am gasit forumul acesta facandu-ne  niste planuri sa vizitam Romania cu rulota . Sper ca si eu si voi ne vom putea fii utili cu informatii si sfaturi. Va multumesc pentru integrare si scuzati scrisul meu in limba Romana, sunt constienta ca am cam uitat sa scriu si sa vorbesc ! 

  • Like 4

Distribuie această postare


Link către postare

Eugen David

  @Alina Erceanu :default_bun_venit::sr:Drumuri bune :cu-rulota: atât în Bulgaria cat si în călătoriile programate pe viitor in RO si nu numai!

Apropo, te-ai exprimat/scris foarte bine! :OK:

 

 

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Alina Erceanu
7 minute în urmă, Eugen David a scris:

  @Alina Erceanu :default_bun_venit::sr:Drumuri bune :cu-rulota: atât în Bulgaria cat si în călătoriile programate pe viitor in RO si nu numai!

Apropo, te-ai exprimat/scris foarte bine! :OK:

 

 

Multumesc frumos!:multumesc!:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Alina Erceanu
6 minute în urmă, Marian Popa a scris:

Bun venit @Alina Erceanu :noroc:

Multumesc bine v-am gasit!:sr:

Distribuie această postare


Link către postare
Bogdan Ionut

:default_bun_venit: si vacante frumoase cu:cu-rulota: alaturi de familie!

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Flavius Ivan

:default_bun_venit: @Alina Erceanu :salutare!:

 

Drumuri bune și vacanțe plăcute ! :OK:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Costica V.

:default_bun_venit:    :noroc:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Vana Petre

Fii binevenita! :salutare!:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Marius Burian

Bun venit pe forum :noroc: !!!

Distribuie această postare


Link către postare
Alina Erceanu

@Bogdan Ionut multumesc, va urez la fel vacanta placuta alaturi de cei dragi❤️??

Distribuie această postare


Link către postare
Alina Erceanu
în urmă cu 2 ore, Flavius Ivan a scris:

:default_bun_venit: @Alina Erceanu :salutare!:

 

Drumuri bune și vacanțe plăcute ! :OK:

Multumesc la fel super intradevar sa reusesc sa ajung si prin Tara noastra minunata

Distribuie această postare


Link către postare
Alina Erceanu
în urmă cu 2 ore, Costica V. a scris:

:default_bun_venit:    :noroc:

VA multumesc LA fel! 

Distribuie această postare


Link către postare
Corduneanu Vasile

Sunt destul de nou ca membru pe site dar cu experienta in folosirea rulotei si doresc sa arat cateva imbunatatiri a rulotei CHATEAU CARATT pe care o am de 3 ani astfel incat sa creasca confortul si functionalitatea f mult si anume: mi-am propus si cred ca am si reusit ca prin lucrarile ce le-am facut , mi-am imaginat ca am ajuns intr-o zona straina si trebuie sa fac un numar cat mai mic de activitati pentru a campa! Astfel rezervoarele de apa care in total stocheaza 120 litri si furtunele cu pompe adecvate (daca e cazul) vor umple rezervoarele in max 10minute in limita unei dintante de 60 de metri pana la sursa de apa din indiferent ce sursa de apa (izvor, fantana, robinet etc) apoi rezerva de apa e suficienta pentru 2 adulti 3 zile cu dus in fiecare zi in conditii de apa calda printr-un instant pe gaz de incalzirea apei ca acasa. Deasemenea sistemul electric de iluminat este pe leduri mai economic de aprox 9-10 ori decat cel cu incandescenta plus panou solar si controler de incarcare a bateriei. Deci a crescut independenta de functionare prin aceste dotari si nu numai.

Imi permit sa va dorsc toate cele bune si realizari deosebite in noul an si multa sanatate si fericire pentru toata comunitatea noastra si sa ne aiba Dumnezeu in grija pe oriunde ne vor duce pasii pe noi si toti cei dragi noua. Doamne ajuta! :salutare!:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P
în urmă cu 7 ore, Corduneanu Vasile a scris:

Sunt destul de nou ca membru pe site dar cu experienta in folosirea rulotei si doresc sa arat cateva imbunatatiri a rulotei CHATEAU CARATT pe care o am de 3 ani astfel incat sa creasca confortul si functionalitatea f mult si anume: mi-am propus si cred ca am si reusit ca prin lucrarile ce le-am facut , mi-am imaginat ca am ajuns intr-o zona straina si trebuie sa fac un numar cat mai mic de activitati pentru a campa! Astfel rezervoarele de apa care in total stocheaza 120 litri si furtunele cu pompe adecvate (daca e cazul) vor umple rezervoarele in max 10minute in limita unei dintante de 60 de metri pana la sursa de apa din indiferent ce sursa de apa (izvor, fantana, robinet etc) apoi rezerva de apa e suficienta pentru 2 adulti 3 zile cu dus in fiecare zi in conditii de apa calda printr-un instant pe gaz de incalzirea apei ca acasa. Deasemenea sistemul electric de iluminat este pe leduri mai economic de aprox 9-10 ori decat cel cu incandescenta plus panou solar si controler de incarcare a bateriei. Deci a crescut independenta de functionare prin aceste dotari si nu numai.

Imi permit sa va dorsc toate cele bune si realizari deosebite in noul an si multa sanatate si fericire pentru toata comunitatea noastra si sa ne aiba Dumnezeu in grija pe oriunde ne vor duce pasii pe noi si toti cei dragi noua. Doamne ajuta! :salutare!:

@Corduneanu Vasile, multumim pentru sfaturi, dar pe viitor te rog să fii atent și să postezi în secțiunile dedicate!

Aici este un topic de prezentare, pe care te rog să-l inițiezi și tu în secțiunea " Prezentare membru" și să ne spui câteva cuvinte despre tine. :multumesc!:

 

 

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

@Alina Erceanu, sărutmâna și bun venit alături de noi, în această comunitate! :salutare!:

:default_bun_venit:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Fejer Antal

:default_bun_venit:Sarut mana si bine ai venit in aceasta comunitate:noroc: Vacante minunate drumuri bune si vant din spate va doresc cu:cu-rulota:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Alina Erceanu
în urmă cu 13 ore, Vana Petre a scris:

Fii binevenita! :salutare!:

:multumesc!: multumesc !

Distribuie această postare


Link către postare
Alina Erceanu
în urmă cu 14 ore, Daniel P a scris:

@Alina Erceanu, sărutmâna și bun venit alături de noi, în această comunitate! :salutare!:

:default_bun_venit:

Multumesc si felicitari pentru forum!

Este foarte interesant și pot invata multe de aici! :OK:

Modificat de Daniel P
  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Alina Erceanu
în urmă cu 1 oră, Adiciordas a scris:

:default_bun_venit:

:default_emoticons-animated-3:MULTUMESC

Distribuie această postare


Link către postare
Alina Erceanu
acum o oră, Fejer Antal a scris:

:default_bun_venit:Sarut mana si bine ai venit in aceasta comunitate:noroc: Vacante minunate drumuri bune si vant din spate va doresc cu:cu-rulota:

Va multumesc frumos si urez si dumneavoastra la fel vacante minunate alaturi de cei dragi:sr:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Teo Raducanu

:default_bun_venit:  :salutare!: :OK:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Barac Augustin

Buna seara si bine ati ajuns pe acest forum!:default_bun_venit:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Keszeg Zsolt

@Alina Erceanu :default_bun_venit:si vacante minunate si pe meleagurile "de acasa"!

 

Vant din spate!

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Conţinut similar

    • Cornel Costea
      de Cornel Costea
      Buna ziua. Sunt proaspat posesor al unei rulote Fendt 150 Saphire/ 2003,   pe care o "agat" de un Duster 1, 5 dci. Am facut o prima iesire si pot sa spun ca sunt foarte incantat. 
    • Sztancs Feri Gyongyver
      de Sztancs Feri Gyongyver
      Mă numesc Sztancs Feri. Suntem proaspăt rulotiști. Avem un Adria 360 1998. Călătorim cu partenera mea, Gyongyver și doi cățeluși. 
    • Willi Basasteanu
      de Willi Basasteanu
      Bună, sunt din Constanța, am cumpărat de curând un Hobby 440.Ma bucur ca ma pot consulta cu ceilalți membri
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.