Raulvasilebut

Re: Vand antena pentru rulota

5 postări în acest subiect de discuţie despre Re: Vand antena pentru rulota

Re: Vand antena pentru rulota

Raulvasilebut

Domnule Mass. Cred ca devii impertinent cu afirmatiile nefondate! Pardon pt. ton, dar nu vezi ca esti varza? O fi de la post? Faci afirmatii gresite, semn ca tu habar nu ai despre antene, tata! Eu iti ceream detalii cu privire la amplificarea semnalului wireless nu de la emitator, ci la receptor(laptop, tableta). Vezi ca sunt sute de astfel de oferte pe net! Si inainte de a spune despre altcineva ca habar nu are, fii mai atent cu propriile cunostinte! Spor la vanzari!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

.Vizitator...

Varza esti tu taica eu am anunt de vanzare antena tv daca nu sti sa citesti treci pe la scoala!Ce semnal wireless amplifica o antena tv numai tu poti sti ca se pare ca esti in lumea ta pe acolo.Mai cauta pe net alte oferte si scuteste-ma de comentariile tale aiurea ca am altceva mai bun de facut sau de pierdut timpul.Multumesc pentru interes oricum.Daca erai putin mai atent de la inceput macar la poze puteai sa iti dai seama despre ce este vorba.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Raulvasilebut

Daca asa vorbesti cu toti clientii, asta e lipsa scoala, prietene! Iar in ce priveste indemnul pe care mi l-ai dat, sa stii ca eu nu te-am intrebat despre cea postata, ci am intrebat despre semnal wireless la antena cu amplificator de care vorbeai. Noroc ca nu imi pun mintea cu tine... In lumea mea e mult mai mult bun simt!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Parinte, aia este antena pentru receptie semnal tv terestru(PRO TV, TVR) , cu asa ceva cum prindeam pe vremea lui Ceasca Chisinaul, dar de 10 ori mai buna.Pentru wirelles amplificatoare gasesti pe Emag

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
.Vizitator...

Parinte vezi te rog de oile tale si lasa-ma pe mine!Daca nu mai sti ce faci nu este vina mea, asta ai scris :  Da, sunt interesat.  Cu aceea ce programe poti prinde? Sau ma ajuta sa maresc semnalul wirelles pentru laptop? nu cred ca eu am spus asta.pana acum clientii nu cred ca au fost nemultumiti precum esti sfintia ta, asa ca nu astepta sa vin sa ma caciulesc cu sarut poala parinte sau ceva de genul aia fac enoriasii probabil pe mine ma depaseste calificarea ta deci vreau sa terminam discutia omeneste.Nu te obliga nimeni sa cumperi ceva de la mine si nu ti-am luat banii din buzunar cu forta.Si in lumea mea este destul bun simt pana apare unul ca si tine care nu stie ce vrea si apoi ma ia si la intrebari si ma face cu ou si cu otet.Deci la revedere si uita ca sunt si eu pe aici, iti multumesc anticipat.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.