IONUT FATAILA

Va saluta un nou membru al Rulotistilor!

20 postări în acest subiect de discuţie despre Va saluta un nou membru al Rulotistilor!

Va saluta un nou membru al Rulotistilor!

IONUT FATAILA

Salut!

Va multumesc pentru acceptarea in grupul vostru!

 

Distribuie această postare


Link către postare

IONUT FATAILA
9 minute în urmă, IONUT FATAILA a scris:

Salut!

Va multumesc pentru acceptarea in grupul vostru!

 

Imi spuneti va rog si mie unde sa plec in weekend cu familia!

Distribuie această postare


Link către postare
IONUT FATAILA

Zona valea doftanei este ok?

Distribuie această postare


Link către postare
IONUT FATAILA

Ași dori sa plec in weekend cu familia!)

Distribuie această postare


Link către postare
IONUT FATAILA

Va multumesc!

Distribuie această postare


Link către postare
Vana Petre

Fii binevenit printre noi! :salutare!:

Si...ai rabdare...o sa primesti si raspunsuri la "doleanta" ta...:default_big_grin:

Distribuie această postare


Link către postare
Flavius Ivan

:default_bun_venit: @IONUT FATAILA :noroc:

P.s. cred că era mai indicat să ne spui câteva cuvinte despre tine aici .... fiind un topic de prezentare :nedecis:

Ne-ai luat prea direct cu "doleanța" ta, așa cum a numit-o colegul @Vana Petre .... cred că dacă răsfoiai un pic forumul în secțiunea - Ieșiri ocazionale, îți puteai alege un loc din cele descrise acolo, în care să ieși în weekend, cu familia ....

  • Like 3

Distribuie această postare


Link către postare
IONUT FATAILA
21 minute în urmă, Flavius Ivan a scris:

:default_bun_venit: @IONUT FATAILA :noroc:

P.s. cred că era mai indicat să ne spui câteva cuvinte despre tine aici .... fiind un topic de prezentare :nedecis:

Ne-ai luat prea direct cu "doleanța" ta, așa cum a numit-o colegul @Vana Petre .... cred că dacă răsfoiai un pic forumul în secțiunea - Ieșiri ocazionale, îți puteai alege un loc din cele descrise acolo, în care să ieși în weekend, cu familia ....

chiar asa mare greseala am facut prin ceea ce am intrebat?

Distribuie această postare


Link către postare
IONUT FATAILA

primirea .......Va multumesc!

 

Distribuie această postare


Link către postare
Flavius Ivan
11 minute în urmă, IONUT FATAILA a scris:

chiar asa mare greseala am facut prin ceea ce am intrebat?

 

Am pomenit eu cuvântul "greșeală" ?

Distribuie această postare


Link către postare
IONUT FATAILA

Nu, cu siguranta, dar raspunsul colegului dumneavostra ....dar poate asa se procedeaza in comunitate cu cei noi.

 

Distribuie această postare


Link către postare
IONUT FATAILA

Ca prezentare a mea... Casatorit, 1 baietel de 10 ani, Inginer, am si un catel, pasiuni pescuitul....

Distribuie această postare


Link către postare
Vana Petre
acum o oră, IONUT FATAILA a scris:

Nu, cu siguranta, dar raspunsul colegului dumneavostra ....dar poate asa se procedeaza in comunitate cu cei noi.

 

Ce-i in neregula cu raspunsul "colegului" vizat? "Colegul" vizat de tine nu a pomenit de vreo gresala! Poate putin "nepotrivita" atitudinea ta ca nimeni nu ti-a raspuns la intrebare! Dar aici pe forum nu exista un "dispecer" permanent si atotstiutor care sa raspunda imediat la doleantele membrilor...insa exista cu siguranta colegi care doresc, in cunostinta de cauza, sa ajute colegii, sa raspunda la intrebarile lor, dar dupa ce intra si citesc mesajele postate...tu ai postat in doar cateva minute nu mai putin de 4 mesaje legate de "doleanta" ta...nu te-ai gandit ca poate cei care ar fi in masura sa-ti raspunda poate nu sunt activi in acele cateva minute? Sau, asa cum zicea si colegul Flavius, puteai sa citesti pe-aci despre ce te interesa pe tine si cu siguranta ai fi gasit unele "posibilitati" de petrecerea a timpului liber. Ti-a fost mai usor sa "clasifici" ca "poate asa se procedeaza in comunitate cu cei noi"! Imi pare rau dar mie nu mi se pare normala aceasta atitudine! :default_doh:

  • Like 2
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
IONUT FATAILA
în urmă cu 2 ore, Vana Petre a scris:

Fii binevenit printre noi! :salutare!:

Si...ai rabdare...o sa primesti si raspunsuri la "doleanta" ta...:default_big_grin:

Nu sa inteles absolut nimic, timpul este mai important decât polemicile acestea, eu doar am întrebat, nu am specificat sub nicio formă ca astept raspuns "acum", oricum va mulțumesc!!O sa incerc sa gasesc alta cale de pentru a afla mai multe despre aceste lucruri!

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Salut @IONUT FATAILA și bun venit in această comunitate! :salutare!::default_bun_venit:

Nu mai reiau observațiile colegilor @Flavius Ivan și @Vana Petre de mai sus cu care sunt total de acord, iar pentru viitor te rog să citești regulamentul acestui forum și să postezi în secțiunile dedicate! :multumesc!:

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
IONUT FATAILA

Ok, va multumesc frumos pentru sprijinul acordat!!

Distribuie această postare


Link către postare
Fejer Antal

Bun venit in aceasta comunitate.:noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian Teodorescu

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian Bednar

Bine ai venit pe forum, locul unde iti vei gasi majoritatea raspunsurilor pentru intrebari legate de rulotism, destinatii si nu numai. Recomand o bere rece si timp de citit, ca informatii vei gasi stucturat pe categorii.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Mihai A.

Bine-ai venit, Ionut. Subscriu la ce ziceau colegii mai sus, si eu am gasit multe pe forum inainte de-a posta ceva :). In acelasi timp intrebarile sunt bine-venite. Spor la drum lung!

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.