Tintoc Andrei

Ajutor vizionare rulota

4 postări în acest subiect de discuţie despre Ajutor vizionare rulota

Ajutor vizionare rulota

Tintoc Andrei

Doresc sa cumpar o rulota din Cluj-Napoca, si as dori sa o vada un rulotist cu experienta.

Daca e disponibil cineva din Cluj-Napoca il rog sa imi lase un nr.de telefon.

Mentionez ca e rulota din Anglia din 1998 la pretul de 2750 euro, pe care am gasit-o pe Olx.

 

IMG-20180628-WA0002.jpg

IMG-20180628-WA0001.jpg

IMG-20180628-WA0000.jpg

Modificat de Daniel P

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

@Tintoc Andrei, prima postare ar fi trebuit sa fie in sectiunea Prezentare membru, așa cum e normal când intri intr-o comunitate și cum prevede  regulamentul acestui forum, pe care bănuiesc că nu l-ai citit...Succes! :salutare!:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dobrea Florin

Sa arunci o vedere la wc ala thelford, mi se pare ca nu ai bazin de apa, deci se poate folosi doar cu butoiul de apa potabila conectat la pompa (cel de afara).

Mai vad o telecomanda pe un dulap ce pare a fi de la mover, desi nu e specificat nimic, ori l-a scos ori a uitat sa mentioneze (m-as mira).

O problema mai comuna ce am constatat eu la englezoaice este podeaua moale la capatul patului, in cazul tau chiar in dreptul frigiderului.

Ceva de genul se vinde cam la £1500 aici, fiind acasa cu rarul facut si cort inclus cred ca e un pret ok daca si caravana e ok, trebuie inspectat si testat cam tot ce se poate testa.

 

Succes!

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Tintoc Andrei

Multumesc pentru sfat.

Intre timp am fost si am vazut-o.Am mers si la Tg.Mures sa vad 3 rulote si nici una nu corespunde cu descrierea vanzatorului .

Sunt dezamagit de lipsa de sinceritate din partea vanzatorilor, de parca nu o sa vezi ce probleme are cand ajungi la ea.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.