Chirila Ion

Concediu off-camping litoral

1 postare în acest subiect de discuţie despre Concediu off-camping litoral

Concediu off-camping litoral

Chirila Ion

Prima mea iesire cu rulota am vrut sa fie in Romania ca sa nu am vreo surpriza. Si cum am rulota echipata pentru off camping m-am documentat si am plecat cu inca o familie in concediu, ei fiind mai experimentati ca noi. Locatia aleasa de ei VAMA VECHE. Cu un an in urma campasera in centrul localitatii pe un teren viran dar in acest an acolo se construia, asa ca am campat langa cherhana. Cum am ajuns acolo am fost avertizati de colegii deja campati ca sa nu lasam nimic la vedere ca se fura in zona. La nici 2 zile langa noi au spart geamul unei masini si au furat un ghiozdan cu haine. Am hotarat sa ne mutam in Costinesti unde stiau prietenii nostii o alta locatie unde mai campasera ei in urma ca cativa ani. Locatia este in sat langa calea ferata, nu este o locatie frumoasa, dar era ferita de vantul puternic din Vama si de hoti. Aici am stat 3 zile. De aici am plecat la Tuzls la recomandarea mai multor colegi rulotisti de pe Facebook. In Tuzla foarte multe rulote, locatie superba, apa de un albastru turcoaz, foarte frumoasa locatia o sa mai revin.

20180526_205546.jpg

20180529_072110.jpg

20180602_142253.jpg

20180602_161335.jpg

  • Like 5
  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.