Marian78

CUMPAR DIVERSE ACCESORII

8 postări în acest subiect de discuţie despre CUMPAR DIVERSE ACCESORII

CUMPAR DIVERSE ACCESORII

Marian78

Dupa cum scrie si anuntul as dorii sa cumpar urmatoarele pt rulota mea Elddis Hurricane GTX (1995):

1. GENERATOR KIPOR 1000

2. POMPA APA 12V - DOAR CU MUFA mk2 anglia

3. SOLUTII WC

4. DRAPERII

5. STECHER 12V -2 PINI -ANGLIA

6. FILTRU CARBON ACTIV CARVER

7. COARBA 19

Astept oferte de bun simt , nu produse supraevaluate, de preferat din Bucuresti. Stima

bvxv.jpg

ivmb.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Marian C

salut

Pentru generator  ma poti suna pe mine. 0765255511 Marian 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian78

Un pret pt fiecare va rog, pe privat sau e-mail. Stima

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian78

A trecut o saptamana dar nu am primit nici un raspuns sa stiu daca mai astept sau caut in continuare.(pt userul mass) Stima

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian78

Draperii material textil pt geam stanga drrapta si geam principal format din 3 geamuri(aici am o sina mai lunga pe lungimea la tote geamurile). Ideea e ca as vrea sa fie la culoare cu textilul unde e montat ceasul) .daca va uitati pe net la modelul elddis hurricane gtx , an 1995 o sa vedeti culoarea. La draperia mare de la geamul din fata ma intereseaza si agatatorile care intra pe sina, la celelalte 2 geamuri am agatatorile.

in caz ca nu gasiti la culoare luati macar agatatorile la geamul mare.filtrul este un saculet cu granule carbon carver cristal filter.solutiile le am luat deja.pompa as vrea sh sau macar mufa de la ea. Astept un mes cu preturile sa nu ne incurcam unul pe altul. Stima

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian78

Sal mass. Acum am venit de la tara si au reusit sa masor sinele de la draperii .

DRAPERII 2X L 130 cm l 67 cm

        2x L 140 cm l 67 cm

        4x L 200 cm l 90 cm

Pozele cu modelul si culoare vi le-am trimis pe email. Astept un raspuns si pt pompa. Stima

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian78

Adriane esti vigilent ca intodeauna. Orice obiect are latime si lungime :) . (glumeam). Am masurat lungimea sinelor si distanta (latimea) dintre sina si canapea. Sper ca acum a inteles toata lumea. Aveai in proiect sa iti faci un panou solar , ai abandonat proiectul? Poate iesim si la o bere avand in vedere ca stam oarecum aproape  xll . Stima

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian78

Mai greu cu iesirile pt ca am rulota in afara buc si vreau sa o duc pe 1 mai pe valea cerbului. Iesim la o bere si poate iese ceva. Stima

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.