Cosmin Turcitu

Sfat achiziționare rulota

4 postări în acest subiect de discuţie despre Sfat achiziționare rulota

Sfat achiziționare rulota

Cosmin Turcitu

Salutare ! Cine ma poate ajuta cu un sfat sa achiziționez o rulota? Ma tot uit de ceva zile prin anunțuri și chiar nu știu ce sa aleg, datorită faptului ca nu știu mai nimic despre ele !

Fiind la început nu vreau sa cumpăr una scumpă, ca idee, undeva la 2000€! Am găsit una care mi-a făcut cu ochiul oarecum 

Elddis 

Va rog sa ma ajutați cu ceva păreri! Va multumesc anticipat!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

Inainte de toate, poate ar fi fost potrivit sa ne spui cateva cuvinte despre tine in sectiunea "Prezentare membru", asa cum e normal cand intri intr-o comunitate...:default_doh:

Apoi daca citesti topicurile din sectiunea " Sfaturi achizitionare rulota" , poate te ajuta sa te luminezi putin si sa gasesti mai usor raspunsuri la necunoscutele tale...Succes! :salutare!:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cosmin Turcitu
în urmă cu 11 ore, Daniel P a scris:

Inainte de toate, poate ar fi fost potrivit sa ne spui cateva cuvinte despre tine in sectiunea "Prezentare membru", asa cum e normal cand intri intr-o comunitate...:default_doh:

Apoi daca citesti topicurile din sectiunea " Sfaturi achizitionare rulota" , poate te ajuta sa te luminezi putin si sa gasesti mai usor raspunsuri la necunoscutele tale...Succes! :salutare!:

Am tot citit topicurile bazate pe aceasta tema, am pus un link cu una care mi-a plăcut și ma gandeam ca putem discuta pe lângă tema asta!  

Ma gândesc dacă ma puteți ajuta cu ceva păreri apropo de aceasta pe care am găsit-o!

O sa îmi fac prezentarea, nu am știut ca trebuie sa urmez acest pas! Multumesc.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Flavius Ivan

@Cosmin Turcitu  :default_bun_venit: 

 

Important este să alegi câteva din pozele anunțurilor .... apoi să mergi să le vezi împreună cu cineva care are habar cât de cât de ceea ce înseamnă o rulotă

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.