Milen Hristov

Autorulota Roller Team Granduca fabricatie 2008

6 postări în acest subiect de discuţie despre Autorulota Roller Team Granduca fabricatie 2008

Autorulota Roller Team Granduca fabricatie 2008

Milen Hristov

Vindem Camper Roller Team Granduca .

Camperul este foarte bine întreținut și conservat. Este situat în Ruse, Bulgaria, la 60 km sud de București. Am cumpărat-o personal de la un proprietar belgian.

Potrivit informațiilor sale și a condiției șasiului, este evident că, camperul este folosit doar vara.

Motorul original avea o putere de 131hp, cutie de viteze cu sase trepte, dar proprietarul a făcut remapare in service autorizat, si acum are acum o putere de 150 hp.IMG_20170605_161759.jpg.f9b8246701cc58b214fa54c5d63bc585.jpgAcest lucru este simțit când conduceți, atunci când depășiti fiind cel mai vizibil; accelerează extrem de rapid și poate fi menținut la viteză mare. Sticlă de încălzire și boiler, aer condiționat la motor, frigider mare 176l.

O cameră separată funcționează pe 220v, 12v, și de gaz, dormitor staționar mare deasupra garajului, in care pot fi transportate și motorete.

Aragaz cu patru ochiuri, și hota,  cuptor pe gaz , dulapuri foarte confortabile și sertare pentru tacâmuri și veselă. Scaune rotative fata, oglinzi si geamuri electrice, locuri pentru a mânca în fața care se  transforma rapid într-un dormitor pentru două persoane sau mai multe .

Perne de aer pe sasiul Goldschmidt . Camperul are o greutate totală de 3500 kg și se conduce cu categoria B. Patru berbeci și patru dane, airbag șofer și pasager, ABS / EBD.

Antena satelit Kathrein USF 940 care poate viziona atât televizoarele occidentale, cât și Bulsatcom.

Rezervor de apă proaspătă de aproximativ 120 de litri și două rezervoare de apă uzată circa 140 de litri, cabină de duș extrem de confortabilă. Compartiment mare pentru butelii de gaz, două copertine, plase de insecte la toate ferestrele și ușile, încuietori de securitate la toate ușile și sistem de alarmă, alarma de gaz.

Camera video in spate, două panouri solare de aproximativ 250 de wați, baterie de tracțiune pentru rulote,   iluminat de economisire a energiei, jaluzele speciale la geamurile din față, pliere trapa panoramică Heki 2.

 Baia si toaleta - separa cele două spații si sunt conectate avand canale de scurgere separate,  multe rafturi pentru haine.
Pentru mai multe intrebari la telefonul mobil pus la dispoziție de un prieten din România 0723111707 sau e-mail milenxx@mail.bg.

Pret 32600 Е.

20170618_142411.jpg

IMG_20170509_194555.jpg

IMG_20170605_145310.jpg

IMG_20170605_145850.jpg

IMG_20170605_150702.jpg

IMG_20170605_151105.jpg

IMG_20170605_151805.jpg

IMG_20170605_161129.jpg

IMG_20170605_161428.jpg

IMG_20170605_161925.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

@Milen Hristov te asteptam in sectiunea "Prezentare membru" , unde ar fi fost normal si conform regulamentului sa deschizi primul topic, in care sa te prezinti si sa ne spui cateva cuvinte despre tine...

Sa cred ca ti-ai facut cont pe acest forum doar pentru a-ti posta anuntul de vanzarea autorulotei? 

  • Like 1
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty
31 minute în urmă, Milen Hristov a scris:

Camperul are o greutate totală de 3500 kg și este operat cu pisică. B. Patru berbeci și patru dane, Airbag șofer și pasager, ABS / EBD.

Spor la vânzare, e frumos camperul şi .... să trăiască GoogleTranslate. În mare îţi dai seama despre ce e vorba, dar în textul citat chiar nu am înţeles la ce se referă ! :nedecis:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty

Am înţeles acum că "pisică. B" se referă la categoria permisului de conducere.

Dar berbecilor şi danelor nu le-am dat de capăt. :)

 

  • Like 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Flavius Ivan

Cred ca inseamnă .... patru locuri pe scaune și patru locuri de dormit .....:nedecis:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty

S-ar putea să ai dreptate.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.