George B

Discutii diverse despre masini - off topic

12 postări în acest subiect de discuţie despre Discutii diverse despre masini - off topic

Discutii diverse despre masini - off topic

George B

Nea Mitica, lasand la o parte limba romana pe care ai facut-o praf, cu toate ca exista unde prin regulament specificarea faptului ca trebuie cat de cat sa incerci sa comunici cel putin uman, parca doreai sa aduci ceva masini si daca-mi amintesc bine si "se poate adiuce si rulote", caci te-ai interesat.

Te intreb, ca un potential cumparator. Cum Dumnezeu te poti intelege cu un vanzator intr-o limba internationala, daca tu pui in tarana limba natala?

Cum demonstrezi, potentialului client, faptul ca ai destule abilitati in a gasi produsul visat de cumparator?

 

"Alta intrebare".  Sa inteleg ca te-a lasat masina cu care ai fi putut sa faci liniute?

 

  • Like 2
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Draghiciu Dumitru

Domnul George B iti trimit pe privat CV meu poate inveti ceva

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

dupa ce il citesti trimite-mi un email cu CV dumneavaostra

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

ca sa ne cunoastem mai bine ca nu se stie cand ne vedem eu va trimit CV si mi-l trimiteti si mie pe al dumneavoastra

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

am reusit si l-am trimis domnule George B

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
George B
24 minute în urmă, Draghiciu Dumitru a scris:

Domnul George B iti trimit pe privat CV meu poate inveti ceva

 

22 minute în urmă, Draghiciu Dumitru a scris:

dupa ce il citesti trimite-mi un email cu CV dumneavaostra

In primul rand, ai trimis un link catre o adresa interna. Normal ca nu-l pot accesa :)

In al doilea rand, nu stiu cu ce te-ar putea ajuta cv -ul meu.

 

Iti spun si tie aici, cu toate ca am suparat cativa forumisti, inca o gluma, stiu ca nu esti arhitect, dar daca ai fi, oricum ai intelege.

Definitia arhitectului data de un arhitect (bun prieten cu tata): " Arhitectul a fost prea putin talentat ca sa devina pictor si prea prost ca sa fie inginer".

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

am inteles dar din curiozitate l-ai citit pe al meu. Nu este nici o problema daca nu vrei sa stiu cine esti. Eu nu am nimic de ascuns si ma mandresc cu ce am facut in viata

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
George B
10 minute în urmă, Draghiciu Dumitru a scris:

am inteles dar din curiozitate l-ai citit pe al meu. Nu este nici o problema daca nu vrei sa stiu cine esti. Eu nu am nimic de ascuns si ma mandresc cu ce am facut in viata

Ti.am trimis CV-ul meu. Il poti face public fara nicio problema din partea mea. Pe al tau inca nu il pot deschide. Link.ul pe care l-ai trimis, este catre calculatorul tau!!!

 

Spor in ceea ce-ti doresti.

 

PS. Fica-mea nu ajungea sigur sa sustina examenul de capacitate daca se exprima ca tine. Imi pun mari intrebari daca ar fi putut ajunge in a V-a.

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
George B

Mesajul pe care l.am trimis catre nea Mitica:

 

Stimate domn,

Nu am primit inca CV-ul dumneavoastra, deoarece link-ul este catre o adresa interna din calculatorul dumneavoastra.

Despre CV-ul meu? Haaammmm.. Sunt un om care a fost invatat sa munceasca. Urasc nemunca, ajutoarele sociale si incultura. Am urmat cursurile a trei universitati, cu trei specializari diferite. Sunt un simplu utilizator de rulota, citesc, sarut rasaritul soarelui cu o cafea, iubesc natura, cant la chitara, pescuiesc, vanez, ajut.

Cu respect,

Gxg

  • Like 1
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ungureanu Aurelian

Dragi colegi,

 

Forget the problem, find the solution !

 

Scuze pentru offtopic.

Cu respect,

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Flavius Ivan

Observ ca a fost ceva activitate pe aici, in timpul noptii  :laughing: :default_big_grin:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Si ca sa incheiati polemica aici, inchid acest topic...:salutare!:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.