Cristi N

A mai cumparat cineva rulote de aici?

11 postări în acest subiect de discuţie despre A mai cumparat cineva rulote de aici?

A mai cumparat cineva rulote de aici?

Cristi N

A mai cumparat cineva de la rulotecornel.simplesite.com [RULOTE ANGLIA]?

Adresa Facebook Georgeta Lukacs sau olx rulote reghin

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Ovidiu-Betty

Chit că e oraşul meu natal şi respectivii aduc (după spusele lor) rulote din Anglia de 10 ani, eu nu am auzit nimic de ei, însă din discuţiile cu un coleg de pe forum, căruia,  cu acordul lui am să-i dau numele şi în care am încredere că nu vorbeşte doar de dragul poveştii, este vorba de @Bogdan C. şi pe care am să-l citez, bineînţeles, tot cu acordul lui.

"Atenţie mare cu Lukacs georgeta. Ştiu că nu prea sunt serioşi. Rulotele nu le au. Pozele sunt cu titlu informativ, şi achiziţia rulotei se face după încheierea contractului şi plata avansului. Stiu pe cineva care a dat avans la inceputul lui August, şi încă nu are rulota. Mai mult decât atât, este blocat şi pe facebook de ei, şi la telefon nu mai răspund.

Personal, site-ul ăsta îmi pare ceva Cesiune.ro. Ca tot e în vogă. Deci ar trebui să caute colegul Cristi N, niste rewiew-uri în sensul ăsta, şi să se aştepte să ia ţeapă."

  • Like 3
  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan C.

 Mai mult decat atat, Am mai vazut mai multe comentatii negative, pe un grup dedicat rulotistilor, de pe Facebook.

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristi N

multumesc  ovidiu betty si bogdan c  pentru sfaturi 

  

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan C.
La 1/26/2018 la 20:23, Cristi N a scris:

multumesc  ovidiu betty si bogdan c  pentru sfaturi 

  

Cu drag. Trebuie sa inlaturam teparii. Pana la urma, in plasele astora nu intra decat oameni corecti si de buna credinta. 

Cu Pecica, dupa ce am vorbit telefonic cu@Ovidiu-Betty, stiind cam ce si cum e pe acolo, i-am cerut unuia VIN-ul sa o verific, in caz ca o iau, sa nu am probleme la inmatriculare.

Abia apoi ma voi decide daca merg sa si vad rulota, insa pana atunci mai am altele de facut. Asta a fost asa. Off the record. Inca astept. Omul, tot de ''buna credinta'' fiind a zic ca-mi va trimite.

Sambata, au mai vandut cei de la ''Arad'' o rulota, unei cunostinte, care a vazut destul de des rulota mea. Acum astept sa vad ce rezolva cu inmatriculatul. Abia astept. Sper sa nu fie probleme. Va tin la curent.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan C.

Ca tot a venot vorba sa ne ferim de tepari, dupa discutia avuta cu Ovidiu si aparuta pe aici, sunt dator si cu oarece dovezi, sa nu fim acuzati gratuit.

Ceva poze proaspete.

Cred ca trebuie initiat si un topic in acest sens.

Screenshot_20180127-015149.jpg

Screenshot_20180127-015344.jpg

Screenshot_20180127-015136.jpg

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty

Nu am înțeles de ce s-au mutat aceste discuții în off topic ? :nedecis:

A considerat cineva că nu are importanță suficientă ?

Din punctul meu de vedere e foarte important și consider că pe baza dovezilor (postate) cei din Reghin, sunt la fel de "periculoși" ca și cei din Arad.

P.S. Poate să fi fost mutat din greșeală sau nu s-a găsit o secțiune pentru genul acesta de întrebare /solicitare ? 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dumitrov Daniel Andrei

:)) si eu sunt din Arad.....Pecica apartine de Arad.

Dragi colegi, ..cand doriti sa cumparati ceva din zona mea, ...eu sunt disponibil sa merg la propietar sa ma interesez macar de acte si cat de cat si vizual..si eventual poze cu rezolutie maxima.....toate padurile au uscaturi.

 

 

  • Like 5
  • Upvote 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai-Arad
acum o oră, Dumitrov Daniel Andrei a scris:

:)) si eu sunt din Arad.....Pecica apartine de Arad.

Dragi colegi, ..cand doriti sa cumparati ceva din zona mea, ...eu sunt disponibil sa merg la propietar sa ma interesez macar de acte si cat de cat si vizual..si eventual poze cu rezolutie maxima.....toate padurile au uscaturi.

 

 

 

:bravo:

Ce-as putea spune mai mult ? :salutare!:

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P
La 24.02.2018 la 23:23, Ovidiu-Betty a scris:

Nu am înțeles de ce s-au mutat aceste discuții în off topic ? :nedecis:

A considerat cineva că nu are importanță suficientă ?

Din punctul meu de vedere e foarte important și consider că pe baza dovezilor (postate) cei din Reghin, sunt la fel de "periculoși" ca și cei din Arad.

P.S. Poate să fi fost mutat din greșeală sau nu s-a găsit o secțiune pentru genul acesta de întrebare /solicitare ? 

 

Posibil sa fi fost mutat de cineva din greseala...

Cred ca aceasta sectiune este potrivita pentru subiectul topicului...:salutare!:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty
1 minut în urmă, Daniel P a scris:

Cred ca aceasta sectiune este potrivita pentru subiectul topicului...:salutare!:

Mulţumim ! :noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.