Mihai Ciprian

Salutare de la Constanta

12 postări în acest subiect de discuţie despre Salutare de la Constanta

Salutare de la Constanta

Mihai Ciprian

Salut, ma numesc Ciprian, sunt din Constanta, am 38 ani si sunt proaspat posesor de rulota.

 

Am plecat de la cort ca tot omul dar se pare ca nevoia te invata sa evoluezi si am ajuns la rulota.

Dupa circa 2 saptamani de cautari am reusit sa achizitionez un ABI Mirage 520 inmatriculat la pretul de 1300 euro, dar dupa achizitie am descoperit ca am ales pana am cules, tipic novicelui in rulotism.

In afara faptului ca nu intra vantul prin ea( inca), caldura functioneaza (dar baga gaze nearse inauntru), ruleaza bine la 110Km/h(inca nu huruie nimic), frigiderul aragazul si cuptorul care functioneaza perfect, restul sunt nemultumit de functionalitate.

Am reusit sa fac o iesire cu ea timp in care am descoperit mai multe minusuri dar si plusuri. 

Cu siguranta pana la primavara cand incepe noul sezon pentru rulote este timp suficient sa imbunatatesc conditiile actuale si sa beneficiez de comfort sporit(fata de cel de acum).

Urmeaza sa rasfoiesc acest forum si sa invat totul despre rulote dar si despre locurile preferate de rtulotisti.

Pana la postarea urmatoare, multa sanatate si numai bine!

 

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare

Draghiciu Dumitru

Bine ai venit pe forum. Rulotisti constateni sant aproape de tine si vom raspunde la nevoile tale. Urmareste forumul pentru intalnirile noastre.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Sorin  Leitoiu

:default_bun_venit:!!!  @Mihai Ciprian:salutare!:Pana la Primavara o faci gigea rulota :default_big_grin:

Distribuie această postare


Link către postare
Marius Dan

:default_bun_venit::noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Eugen David

:default_bun_venit:   :noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Eusebiu Cretu

Salutari si:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Ovidiu-Betty

:default_bun_venit:@Mihai Ciprian ! Încet, cu treabă bună ai să le rezolvi pe toate. Sper şi eu să nu fie defecţiuni grave ca să nu te coste foarte mult şi să poţi cheltui bănuţii pentru ieşirile pe care vi le-aţi propus.

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.