Cosmin S

Evenimente 15 -22 Octombrie ?

7 postări în acest subiect de discuţie despre Evenimente 15 -22 Octombrie ?

Evenimente 15 -22 Octombrie ?

Cosmin S

Buna ziua.

 

 In perioada imediat următoare, există ceva evenimente in aer liber, de preferat în natură, gen festivalului populare, târguri sau diverse alte întâlniri asemănătoare ?

 

Perioada de interes, săptămâna 15 -22 Octombrie. Chiar și prin munții, zone mai izolate, dacă vremea o permite. M-am cam plafonat in ultima vreme, de când a venit frigul și parcă mi-aș mai dezmorți oasele.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Ovidiu-Betty

Salut @Cosmin S ! :salutare!::noroc:

În weekend-ul 20-22.10.2017 vom face o ieșire mai multe echipaje (aproximativ 8) la Valea Ierii în județul Cluj.

Ești binevenit alături de noi, chiar ne-am bucura.

Vom fi echipaje din Mureș, Cluj (bineînțeles) și Sibiu (sperăm @Dan Armeanu  dacă programul îi va permite :noroc:)

Apropo de această ieșire, tu ce spui @Bogdan C., având în vedere că vremea va fi chiar mai frumoasă decât în acest weekend și de la Deva drumul nu e mai lung decât pentru noi de la Tg. Mureș.?

 

 

  • Like 2
  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cosmin S
în urmă cu 3 ore, Ovidiu-Betty a scris:

Salut @Cosmin S ! :salutare!::noroc:

În weekend-ul 20-22.10.2017 vom face o ieșire mai multe echipaje (aproximativ 8) la Valea Ierii în județul Cluj.

Ești binevenit alături de noi, chiar ne-am bucura.

Vom fi echipaje din Mureș, Cluj (bineînțeles) și Sibiu (sperăm @Dan Armeanu  dacă programul îi va permite :noroc:)

Apropo de această ieșire, tu ce spui @Bogdan C., având în vedere că vremea va fi chiar mai frumoasă decât în acest weekend și de la Deva drumul nu e mai lung decât pentru noi de la Tg. Mureș.?

 

 

Voi tine cont.

Mulțumesc pentru invitație !

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan C.
în urmă cu 14 ore, Ovidiu-Betty a scris:

Salut @Cosmin S ! :salutare!::noroc:

În weekend-ul 20-22.10.2017 vom face o ieșire mai multe echipaje (aproximativ 8) la Valea Ierii în județul Cluj.

Ești binevenit alături de noi, chiar ne-am bucura.

Vom fi echipaje din Mureș, Cluj (bineînțeles) și Sibiu (sperăm @Dan Armeanu  dacă programul îi va permite :noroc:)

Apropo de această ieșire, tu ce spui @Bogdan C., având în vedere că vremea va fi chiar mai frumoasă decât în acest weekend și de la Deva drumul nu e mai lung decât pentru noi de la Tg. Mureș.?

 

 

     Cu mare drag, Ovidiu. Trebuie sa vedem ce program ne fac geamgii, deoarece suntem in plin proces de renovare.

Revin desigur cu un raspuns mai prompt.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty
13 minute în urmă, Bogdan C. a scris:

Revin desigur cu un raspuns mai prompt.

:noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cosmin S

In cursul săptămânii, dacă timpul nu ar fi o problemă, unde v-ati duce ?

Nu există chiar nimic, un târg popular, cava in aer liber ? 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan C.

       Salut,

 

Dupa cum anticipam, nu reusim sa plecam de acasa, deoarece ne fac meseriasii programul. :(

 

Va urez drumulri bune si distractie placuta participantilor!

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Cosmin S
      de Cosmin S
      Ziua bună.
       
       În aceste perioade Octombrie - Noiembrie, nu mai mișcă nimic la capitolul "festivaluri populare" , diverse evenimente în aer liber, preferabil, mediu natural ?
    • Andrei I.
      de Andrei I.
      Salutare,
       
      De cateva zile am initiat un canal YouTube, cu tutoriale video in limba romana, pe tematica actualizarii si resoftarii hartilor dispozitivelor GPS. 
       
      Momentan am postat un singur video, in care am prezentat metoda de resoftare a GPS-urilor care ruleaza ca sistem de operare WinCE si de asemena am expus modul in care iti poti actualiza GPS-ul, daca rulezi softul de navigatie iGO 8 (MyWay), iGO Primo, iGO NextGen - WinCE/Android.
       
      Las aici trimiterea catre video:  https://goo.gl/hLDxsG
       
      Softul de navigatie, hartile si tot continutul necesar resoftarii/actualizarii, sunt expuse in descrierea video-ului.
       
      Sper sa va fie de folos.
       
      [Am citit regulamentul si din ce am inteles, nu incalc nicio regula. Daca totusi mi-a scapat ceva si o fac, imi cer scuze anticipat si rog stergerea postarii de catre un admin/moderator.]
       
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.