Marin Relu

Doresc o indrumare

7 postări în acest subiect de discuţie despre Doresc o indrumare

Doresc o indrumare

Marin Relu

Buna seara,

As dori sa va intreb de unde din tara imi puteti recomanda sa incerc pentru a-mi cumpara rulota si totodata din afara.

Sunt la prima mea rulota (cea care o voi cumpara) si doresc sa imi achizitionez ceva cu 2 locuri de dormit (de preferat pat dublu si canapea cu masuta care se transforma in pat). As dori ceva dupa anul 2000 si am un buget de 4000 euro, din dotari as mai cauta wc fix cu golire din exterior, cort, baie si sincer nu prea mai stiu.

Astept si eu de la cei care au totusi experienta la ce anume sa fiu atent, ce dotari (pe care eu le-am omis) sunt strict necesare.

Orice detalii, informatii sunt pretioase.

Multumesc anticipat si astept mesaje.

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Incearca si citeste postarile din aceasta sectiune si cu siguranta in final vei putea sa tragi concluziile.

Exista o multime de sfaturi si indrumari postate de catre multi colegi si care asteapta sa fie citite.

Succes!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Buna Relu

 

Incerca rulote Dragasani

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marin Relu

Multumesc Draghiciu Dumitru, am vorbit si luni plec la Dragasani, am gasit ceva acolo care mi-a placut din poze.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Barbu

Caravan.nl sau Caravancentrumbernheze.nl  bafta  in afara  poți negocia și cu 1000 euro mai puțin din pretul afișat!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

intradevar de afara o poti lua mai ieftin. Dar timpul tau hotel, mancare , cautat si transport creste pretul cu o mie euro daca nu cunosti cum se face.

 

Cam atat castiga cine aduce o rulota buna.Rulotele bune la pret nu se iau din garaje ci de la persoane de acasa dar trebuie sa cunosti bine limba si sa negociezi.

 

Daca te duci la Arad dai bani multi si iei teapa.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.