Mihai-Arad

Bine v-am gasit !

14 postări în acest subiect de discuţie despre Bine v-am gasit !

Bine v-am gasit !

Mihai-Arad

Buna ziua & Bine v-am gasit !

Multumesc pentru accept.

 

Ma numesc Micki si-s pasionat de excursi +/- rulota.

Momentan nu detin o rulota ; urmaresc site-uri / anunturi in vederea achizitionari .

Detin un VW T4 - Multivan cu care calatoresc foarte mult...

 

Cu prietenie & respect , Micki

 

 

Distribuie această postare


Link către postare

Marius Dan

:default_bun_venit:si spor cu achizitia! :noroc:. Trece nume real, conform regulamentului.

Distribuie această postare


Link către postare
Mihai-Arad
7 minute în urmă, Marius Dan a scris:

:default_bun_venit:si spor cu achizitia! :noroc:. Trece nume real, conform regulamentului.

Bine v-am gasit !

Sper , cu ajutorul dumneavoastra (al membrilor) sa-mi achizitionez rulota dorita .

 

Mda, ... Regulamentul  e ok. Sunt / exista reguli care "se-ncalca" voit in mediul virtual.

Chiar daca as scrie Mihai/John/ Mike/Maradona in  loc de Micki , m-ati crede ? As fi sincer cu mine sau cu voi ?

N-as vrea sa "dezvolt" discutia cu uite-l si pe "virtualul asta" anonim cu pretenti...

Multumesc pentru intelegere. Ma-nclin cu respect !

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Flavius Ivan

:default_bun_venit: si in comunitate! Numele real si, chiar si o poza, este in primul rand o chestie de respect fata de ceilalti membri .... :noroc::multumesc!:

  • Like 2
  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Dragos M
41 minute în urmă, Far Micki a scris:

Mda, ... Regulamentul  e ok. Sunt / exista reguli care "se-ncalca" voit in mediul virtual.

Chiar daca as scrie Mihai/John/ Mike/Maradona in  loc de Micki , m-ati crede ? As fi sincer cu mine sau cu voi ?

N-as vrea sa "dezvolt" discutia cu uite-l si pe "virtualul asta" anonim cu pretenti...

Multumesc pentru intelegere. Ma-nclin cu respect !

 

Va rog sa respectati regulile acestui forum si sa folositi numele real, aici nu sunt niste copii de 15-16 ani cum sunt in general in mediul virtual de care amintiti dvs....

Locatia deasemenea, daca toti am scrie asa "la misto" "Europa" acest forum ar fi inutil...

 

Dupa cum puteti vedea la fiecare membru in profil sunt niste informatii corecte/complete, asa ca va rog daca doriti sa faceti parte din aceasta comunitate a rulotistilor sa va conformati .

 

Multumesc pentru intelegere !

  • Like 3
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Mihai-Arad
On 4.9.2017 at 11:11, Dragos M a scris:

 

Va rog sa respectati regulile acestui forum si sa folositi numele real, aici nu sunt niste copii de 15-16 ani cum sunt in general in mediul virtual de care amintiti dvs....

Locatia deasemenea, daca toti am scrie asa "la misto" "Europa" acest forum ar fi inutil...

 

Dupa cum puteti vedea la fiecare membru in profil sunt niste informatii corecte/complete, asa ca va rog daca doriti sa faceti parte din aceasta comunitate a rulotistilor sa va conformati .

 

Multumesc pentru intelegere !

 

M-am conformat cerintelor/regulamentului...

Detalii explicite:

Far , ar fi fost de la Florea din Arad

Micki de la Mihai

 

Cu capul plecat imi cer iertare(administratiei)!

Multumesc

  • Like 1
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Marius Dan

Mare figura esti @Florea Mihai-Micki...poate ne vedem la o cafea. Merg des la Sofronea la baie. Inca o data :default_bun_venit:.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Mihai-Arad
în urmă cu 15 ore, Marius Dan a scris:

Mare figura esti @Florea Mihai-Micki...poate ne vedem la o cafea. Merg des la Sofronea la baie. Inca o data :default_bun_venit:.

@Marius Dan , cu deosebita placere !

 

Modificat de Florea Mihai-Micki
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Draghiciu Dumitru
La 9/4/2017 la 11:27, Florea Mihai-Micki a scris:

Bine v-am gasit !

Sper , cu ajutorul dumneavoastra (al membrilor) sa-mi achizitionez rulota dorita .

 

Mda, ... Regulamentul  e ok. Sunt / exista reguli care "se-ncalca" voit in mediul virtual.

Chiar daca as scrie Mihai/John/ Mike/Maradona in  loc de Micki , m-ati crede ? As fi sincer cu mine sau cu voi ?

N-as vrea sa "dezvolt" discutia cu uite-l si pe "virtualul asta" anonim cu pretenti...

Multumesc pentru intelegere. Ma-nclin cu respect !

Ai achizitionat rulota sau nu ai gasit ce vrei. Intelegere ai gasit destula, respect foarte mult de la cei care cred in virtualul asta" anonim cu pretenti. Eu nu cred in virtualul asta" anonim cu pretenti

Distribuie această postare


Link către postare
Mircea

:default_bun_venit:" Daca judeci oamenii, nu vei mai avea timp sa-i iubesti!"

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Mihai-Arad
La 11.02.2018 la 15:53, Mircea a scris:

:default_bun_venit:" Daca judeci oamenii, nu vei mai avea timp sa-i iubesti!"

 

@Mircea ,  

A ierta, inseamna a-i oferi celuilalt "sansa/ocazia" de a mai gresi odata !

Parca-i  din Johann W. von Goethe!

 

Distribuie această postare


Link către postare
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Conţinut similar

    • Dascalescu Constantin
      de Dascalescu Constantin
      Va salut. Ma numesc Constantin si sunt mare amator de experiente cu carapace in spinare.
      Acum nu am rulota si desi am avut candva, in acea perioada nu am fost decat prin zona Sibiului pe la munte, cate o zi, doua. Am insa o afinitate catre calatoria care presupune contactul apropiat cu mediul inconjurator. 
      Am urmarit ca vizitator anumite postari pe acest forum. Dupa concediul de anul acesta( Clisura Dunarii, Constanta, Bucovina , Valea Jiului) am luat o decizie indrazneata despre care vreau  sa va vorbesc in sectiunea camping-uri. 
      Asadar, cu tot respectul, va salut. Bine v-am gasit!
    • Marius Orban
      de Marius Orban
      Marius este numele meu, sunt din Arad, am mai avut o rulota la punct fix - imobila, deci nu sunt chiar novice in ale rulotismului.Iubesc muntele, marea mai putin.  Urmeaza sa achizitionez o rulota mica - medie, pentru 3 persoane, pe care s-o pot tracta cu Dusterul 4×4 TDI. Gasesc acest forum foarte util, multumesc pentru primire.
       
       
      Citează
      Citează textul selectat
    • Arseni Cosmin
      de Arseni Cosmin
      Buna seara! 
      Sunt un noi membru al comunitatii voastre, iar ideea de a construi un camper s-a nascut acum mai bine de un an, timp in care m-am documentat cat am putut. Intre timp am reusit sa achizitionez si baza pentru proiect, un Fiat Ducato 250, iar acum fac necesarul si usor, usor mi le comand pentru a ma apuca de treaba.
      Am gasit deja multe idei folositoare pe acest forum si sa stiti ca nu voi ezita sa cer sfatul celor care stiu mai multe decat mine. 
      Va multumesc pentru timpul vostru si toate cele bune!
    • Ungureanu Kristina
      de Ungureanu Kristina
      Salutare, sunt Razvan ! Dețin o rulota Abi CT 450 achiziționata de curând. Toate cele bune ! 
    • Todoran Radu
      de Todoran Radu
      Salutari tuturor !
      Sunt si eu un nou posesor de rulota, veche ea, dar noua pentru noi. 
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.