Adrian Lupeanu

Cupla antibalans in Austria

4 postări în acest subiect de discuţie despre Cupla antibalans in Austria

Cupla antibalans in Austria

Adrian Lupeanu

Salut cu toata stima colegii. Am o intrebare. Saptamana viitoare ma pregatesc de un concediu in Austria. Din vorba in vorba cu colegii de serviciu, ma inteaba cineva, daca am cupla antibalans la rulota (nu am), pentru ca in Austria nu e voie fara acest tip de cupla.Spunea ca are prieteni care au patit-o in Austria cu cupla normala.A fost imobilizata rulota pana a schimbat cupla cu una antibalans. Stiti cumva daca e adevarata informatia ?

 

Multumesc

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Aurelianz

Nu cred ca este de adevarat. Eu m-am intors recent dintr-o vacanta in Austria unde nu m-a intrebat nimeni de absolut nimic, mentionez ca am cupla antibalas. In campingurile unde am stat, am vazut tot felul de rulote cu numere din toata Europa, cu si fara cuple antibalas.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Adrian Lupeanu

Merci de raspuns. Deja intram in trepidatii :default_big_grin:.Credeam ca trebuie sa incerc sa alerg dupa cupla.Va anunt dupa ce ma intorc, daca am avut probleme.

Vacante placute tuturor

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Aurelianz

Auzisem si eu tot fetul de povesti vanatoresti, cum ca te opresc pe autostrada pentru control si te cauta pana si in interiorul rotii de rezerva. Am circulat 14 zile in Austria cu si fara rulota si nu m-a oprit nimeni nici macar o data. N-am vazut masini de politie la panda cum stau la noi, in Ungaria da.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.