Ionut C.

Lada frigorifica 220V + GPL

7 postări în acest subiect de discuţie despre Lada frigorifica 220V + GPL

Lada frigorifica 220V + GPL

Ionut C.

Lada portabila ELECTROLUX, functioneaza impecabil, atat pe GPL cat si pe curent electric.

Dimensiuni interioare: 25 x 41 x 37 (l x L x h)

Lada este curata, fara lovituri sau mirosuri neplacute. 

Pret 500 lei. Trimit imagini pe email celor interesati.

Astept PM.

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Ionut C.

Functioneaza cu amoniac, exact ca frigiderele de rulota. Dupa o noapte de functionare am masurat minus 15 grade pe elementul racitor si zero grade pe peretii interiori.

Link către postare
Alin Opran

Salut @Ionut C., sunt interesat, o poza se poate?

Link către postare
Ionut C.

L

A9iWscdn.jpg5vyCwmn.jpgCUGfcgP.jpg

• Upvote 3

Link către postare
Ionut C.

Actualizare preț: 450 lei

Link către postare
Rabacel Andrei

Buna seara. Sunt interesat sa achizitionez lada frigorifica. Eu vin miercuri la Bucuresti la Otopeni ( ora 15-16)  si daca mai e valabil anuntul poate reusim sa ne intalnim. Va multumesc.

Link către postare
Ionut C.

Vândută. Se poate închide.

Mulțumesc

• Upvote 1

Link către postare

Anunt !
XGO Autorulote - unic importator in Romania pentru XGO Dynamic model 2020 - Fiat/Rimor si NOBEL ART, modele 2020 - Ford/Roller Team.
Preturi incepand de la 30.000€
www.xgoautorulote.ro,
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

• Conţinut similar

• Amalia Glodeanu
      de Amalia Glodeanu
      Salutare! Este cineva pe aici care are in plus o grila de evacuare a gazelor arse pentru frigider? Ne trebuie doar partea din exterior (incercuita in foto) - o tot cautam de ceva timp si nu gasim sa o cumparam. Multumim!

• Alexandru Remus
      de Alexandru Remus
      Salut,
      Cred ca frigiderul pe amoniac pe care il am pe rulota este stricat. In consecinta ma gandesc sa il schimb. Am 2 variante: altul sh tot pe amoniac sau unul pe compresor. 
      Mentionez ca pe rulota am un acumulator deepcycle de 100 a. Din discutiile pe care le-am avut cu vanzatorii mi-au zis ca, daca cumpar un panou de 150 w este suficient.
      Am nevoie de ceva sfaturi de la rulotistii care au folosit asa ceva sau care au cunostinte despre subiect.
      Atasez si un link cu frigiderul cu compresor:
      Frigider:
    • Ionut C.
      de Ionut C.
      Vand aparat de aer conditionat cu montaj pe plafon, in locul trapei. Model: Electrolux B1901, compresor Carrier, control digital al temperaturii, afisaj LCD. Stare perfecta de functionare. Are capacitate foarte mare, raceste foarte bine, masurat +8 grade Celsius pe vaporizator.
      Prezinta in carcasa exterioara o mica spartura (cineva probabil a apucat de unde nu trebuie la manevrare), insa nu afecteaza in vreun fel functionalitatea. Nu se vede decat de sus, deci nici estetic nu ar fi o problema, daca nu sunteti foarte pretentiosi. Imaginile sunt sugestive, al meu este argintiu, voi reveni cu imagini reale.
      Pret: 3000 LEI, se vinde cu proba. Asigur montaj la cerere.
      telefon: 0722120120 sau 0722577775

• Lucian Pop
      de Lucian Pop
      Astazi am pus ventilatoare la frigider. 
      Am pus doua coolere mari de sursa pc care imping aerul afara. 

Mi s a parut insuficient de puternic ansamblul si am mai pus un ventilator mic de procesor sub radiatorul frigiderului

Inca nu am apucat sa il testez in conditii reale dar am vazut ca temperatura fara racire ajunge la 60-65 de grade

Daca aveti sugestii ptr mine le astept cu placere
    • Lucian Pop
      de Lucian Pop
      Astazi am pus ventilatoare la frigider. 
      Am pus doua coolere mari de sursa pc care imping aerul afara. 

Mi s a parut insuficient de puternic ansamblul si am mai pus un ventilator mic de procesor sub radiatorul frigiderului

Inca nu am apucat sa il testez in conditii reale dar am vazut ca temperatura fara racire ajunge la 60-65 de grade

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.