George B

Centre inchirieri rulote

10 postări în acest subiect de discuţie despre Centre inchirieri rulote

Centre inchirieri rulote

George B

Salut,

 

Am fost intrebat de un coleg daca stiu centre de inchiare rulote, iar rasopunsul meu a fost negativ.

Rog daca aveti cunostiinta de asa ceva, poate facem un topic de forma:

Bucuresti - SC xxxxxx - telefon ......

Brasov - ....

 

Daca se considera reclama, rog macar un MP cu un centru de inchirieri din Bucuresti +/- 50 km.

 

Multumesc!

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Levi N

Clujul este prea departe, imi pare rau. Aici sunt cel putin doua.

Bafta !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
George B

@Levi N Multumesc.

Ideea este sa  formam un topic unde toti colegii, sau vizitatorii site-ului, pot sa gaseasca acesta informatie, deci este binevenit si Clujul.

 

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin

Si la Brasov am vazut ca se inchiriaza rulote :) 

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Atunci postati aici centrele respective si datele de contact ale acestora! :multumesc!:

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Levi N

IMG_20170711_090053.jpg

IMG_20170711_090030.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Levi N

Centrul de inchirieri este binenteles in Cluj.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lupu Ciprian

Se poate apela la Haff  Motorhome Rentals de la  Brasov care are si acolo RV-uri si are si la Bucuresti in curte la Motorhome cateva RV-uri   ( RV  recreational vehicle  adica rulota sau auorulota )

pot fi gastii la adresa   HAFF.RO patronul e Hrituleac Bogdan e ruloist si e un tip amabil, preturi 30-40 euro/zi pentru rulota sau 100-130 euro/zi autorulota.

Am si eu 2 autorulote de inchiriat, 80-90 euro/zi, dar am indicat aceasta firma pentru ca eu nu mai am nimic disponibil pana in 15-20 august si modelele nu sunt la fel de noi ca ale lor.

Pentru detalii ma puteti contacta la numarul  0722.227.048 

Mai e un tip pe forum Bogdan Ionite care are 2 rulote de inchiriat undeva la 150 ron/zi, insa nu le inchiriaza pentru la mare pentru ca au fost aduse de clienti pline de nisip si cu probleme

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cosmin.man

La Cluj mai este si Melc Travel - inchirieri autorulote Cluj. Site www.melctravel.ro 

telefon 0762662331, la care va raspunde subsemnatul.

 

Modificat de Cosmin.man
am introdus hyperlink gresit
  • Like 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lupu Ciprian

Am disponibile pt 2019   rulota la 35-39 eur/zi  respectiv autorulota la 80-90  eur /zi de inchiriat in functie de perioada /zona si respectiv nr de zile dorite ... modele  2005....2010...  cu aer cond,   boiler , cabina dus , separata , TV lcd , sat ...  si alte optiuni  de plus confort...

Abbey GTS   3 pers 1100kg mma 1400       respectv  FORD Trigano Chausson 130cp,   3 pers.

 

tel 0722.227048  discutii numai in privat sau   e  mail   lupucipriann@yahoo.com

 

Mai este si o duba Mercedes Sprinter ( facuta ) convertita  ,   care daca nu se vinde va intra la inchiriere... o expun .

 

Se ofera fact. + la cerere Casco  Ro sau Eur.... inclusiv  asig de calatorie model   9695 daca e cazul http://www.9695.ro/

 

tarifele sunt all inclusive ADICA  nu se percep alte taxe de curatenie, butelie , solutii Wc , asistenta , predare , primire ori servicii suplimentare ....

 

Pt inchirieri   vechime 5 ani permis  minim  si de asemenea  contr.  MINIM 7 zile ..inchiriere ,    in caz contrar tarifele sunt mai mari cu 50%

La cerere se poate inchiria si o masina de tractat de 130cp  .

 

LUPU CIPRIAN  tel 0722.227.048

 

 

1.jpg

3.jpg

20181014_114311.jpg

20181219_100547.jpg

20181231_144128.jpg

20190104_095911.jpg

20190104_095927.jpg

flash-02.jpg

s1.jpg

s3.jpg

s4.jpg

a7.jpg

ab1.JPG

ab2.JPG

ab3.JPG

ab4.JPG

ab5.JPG

ab7.JPG

ab8.jpg

ab9.jpg

ab10.jpg

ab11.jpg

ab12.jpg

ab13.jpg

s3.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.