Popescu Sorin

Salutare tuturor

17 postări în acest subiect de discuţie despre Salutare tuturor

Salutare tuturor

Popescu Sorin

De curand mi-am achizitionat o mica rulota Qek junior si am reusit acum o saptamana o iesire in cheile Valsanului AG .Pentru o prima iesire a fost foarte ok si abia astept sfarsitul saptamanii viitoare pentru o noua plimbare de 2, 3 zile la Arefu AG.

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare

Petre S

Sa o stapanesti sanatos si cat mai multe iesiri sa ai cu ea!

Asteptam fotografii cu atelajul.

In alta ordine de idei ne poti spune cum mai este drumul pana la Cheile Valsanului si cum se mai campeaza prin zona.

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Bun venit in aceasta comunitate @popescu sorin ! :noroc:

:default_bun_venit:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Ilie Minea

Bine ai venit alaturi de noi.Sa te bucuri atat de des precum ti-ai propus de rulotica si ceva mai mult.

Pune niste fotografii sa ne "convingi" de bucuria ta si scrie ceva amanunte.Numai bine.

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Costica V.

:default_bun_venit:   :noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Popescu Sorin

Multumesc pentru urarile de bun venit in forum si cat de curand am sa postez cateva fotografii cu rulota si cu locatile unde am campat.Cat priveste drumul pana la cheile Valsanului el se prezinta astfel:Pitesti-Bradet (Spitalul de recuperare Bradet) drumul este astfaltat si se circula foarte bine, urmeaza intrarea in cheile Valsanului  drumul este pietruit dar in conditi aceptabile, se poate merge cu rulota tractata de o masina normala(nu neaparat SUV sau masina de teren).Locuri de campare sunt cateva ok (apa aproape, pajiste, verdeata multa) dar cand am fost eu 1-4 iunie nu erau decat 2, 3 rulote pe toata portiunea cheilor aprox 10 km in rest erau foarte multi cu cortul si campati pe perioada scurta o zi doua.Asa se prezinta situatia pe cheile Valsanului la inceput de sezon.Va multumesc si pe curand.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Adiciordas

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Eusebiu Cretu

Salutari si :default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Marius Dan

:default_bun_venit:, iesiri multe si placute!

Distribuie această postare


Link către postare
Lungu Marin

Bun venit si cat mai multe iesiri .In poienile Valasanului ai fost?Am inteles ca nu mai dau voie sa campezi acolo.

Distribuie această postare


Link către postare
Popescu Sorin

Eu am stat 4 zile intr-o poiana , mai precis unde se ramnifica la stanga drumul principal si nu m-a intrebat nimeni de sanatate.In poiana la 50 m de mine mai era o familie cu masina si cortul care mi-a spus ca vine  din doua in doua saptamani in acelasi loc si nu a avut nici un fel de probleme.Inca odata multumesc tuturor pentru urarile de bun venit.O seara buna

Distribuie această postare


Link către postare
Ursu Florin

Bun venit in comunitate! :default_bun_venit:

 

O sa va rog sa lasam acest topic doar pentru prezentare iar pentru restul discutiilor sa deschideti topicuri noi in sectiunile dedicate! 

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

:default_bun_venit:

 

Va invit sa respectati sectiunile din forum.

:multumesc!:

Distribuie această postare


Link către postare
Ciurea Sorin

:default_bun_venit::noroc:

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.