Eugen David

Pentru cine-si poate permite !

5 postări în acest subiect de discuţie despre Pentru cine-si poate permite !

Pentru cine-si poate permite !

Eugen David

Va salut ! hi , Am ramas surprins ggb ggb , cand am vazut de ce este " capabil " un mover

Nu am asa ceva pe rulota, consider ca este foarte bun montat pe rulota dar datorita pretului  )(| , nu ma " inghesui " la cumparare . Ma " chinui " cu masina si unde nu reusesc aplic un obicei mai vechi in popor , cu mana !Pana la urma toata " tehnica asta " de care dispune mapamondul s-a inventat  w;? pentru comoditate . qx . Toata lumea-i cu "curu-n "masina , 4y4 ,   decap , nu mai merge addams, foarte putini  qq. Asta este !

Numai de bine !

superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Cam ai dreptate prin cele afirmate, am devenit foarte comozi si incercam sa nu mai facem nici cel mai mic efort.

Nu mai vorbesc cat am putut deveni de sedentarii unii dintre noi (ma vad pe mine)  tamp

Referitor la mover, nu cred ca inca isi poate permite majoritatea asa ceva, dar.....sti cum este, incet incet ne apropiem de "occident" in mare masura.

Acum 15-20 de ani, multi visau la o rulota...dat uite ca au venit vremurile in care si-au permis sa-si cumpere una.

Asa si cu moverul asta.....poti sa sti?!

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

  :*  !

Si aici tot o exagerare sa fie  ptg  ? 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

  Perfect adevarat ce ai spus. superok 

Pacat totusi ca nu  toti ne putem permite, desi se mai gasesc rulote echipate cu mover si la preturi acceptabile .

Bunaoara avea mass una "faina si la pret bun ".

Intamplator am vazut-o cand a adus-o.

Pacat ca atunci cand am cautat sa cumpar rulota nu stiam  nyo ce inseamna " mover " si nici ce face ! xll.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.