Raul V

Salutari de la Cluj!

22 postări în acest subiect de discuţie despre Salutari de la Cluj!

Salutari de la Cluj!

Raul V

Salutari tuturor si bine v-am gasit.

Rulota mea englezeasca cu volan pe dreapta... :)) e un Sprite Eccles. Am achizitionat-o sa il scoatem cat mai des in natura pe mostenitorul nostru, care acum implineste 8 luni ?

E o baba batrana de prin anii 90... nu stim exact, dar speram sa fie cat mai multi de acum inainte.

M-am inregistrat pe acest forum in speranta de a cunoaste si intalni cat mai multi oameni care au aceasta pasiune, asa ca invitatiile la intalniri si evenimente sunt bine venite.

Va salut!

 

 

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare

Gabi C.

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Radu B

Bun venit si la cat mai multe vacante placute ! :noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Adiciordas

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

:default_bun_venit:

Bun venit in comunitate!

:noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Salutare si bun venit alaturi de noi! :noroc:

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel D

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Marius Dan

Bun venit in comunitate @Raul689

Distribuie această postare


Link către postare
Gabriel Schuster

@Raul689

Buna dimineata,

Te rog frumos sa citesti regulamentul si sa schimbi numele de utilizator in consecinta.

Multumesc!

Distribuie această postare


Link către postare
Radu Ghita

:default_bun_venit: si cat mai multe iesiri!

 

Pentru intalniri  exista aceasta sectiune. Citeste, comunica si participa !

Poti sa ne prezinti rulota ta in sectiunea dedicata, adica  aici

Distribuie această postare


Link către postare
Raul V
40 minutes ago, Gabriel Schuster said:

@Raul689

Buna dimineata,

Te rog frumos sa citesti regulamentul si sa schimbi numele de utilizator in consecinta.

Multumesc!

Nu inteleg care e problema

Distribuie această postare


Link către postare
Cornel Mihailescu

:default_bun_venit: 
Va dorim vacante cat mai placute. :cu-rulota:

Distribuie această postare


Link către postare
Bogdan Ploiesteanu

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Lungu Marin

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Gabriel Schuster
în urmă cu 23 ore, Raul689 a scris:

Nu inteleg care e problema

@Raul689

Regulamentul prevede :

"Inregistrarea in forum se face cu nume si/sau prenume, nume si o initiala, sau pronume si o initiala, in situatia in care un nume deja exista in comunitate!

In aceasta comunitate nimeni nu are nimic de ascuns aici, venim fiecare in fata celorlalti si ne prezentam deschis si firesc. Afisam un nume corect, adaugam locatia, data nasterii si numarul de telefon in pagina de Profil, pagina care nu este vizibila vizitatorilor forumului, ci doar membrilor.

Exista un termen de 10 zile de modificare/adaugare a datelor afisate mai sus.

Utilizatorul care nu se supune acestor reguli va fi avertizat, dupa care contul va fi sters sau banat, dupa caz."

Nu trebuie sa te superi, dar regulile se respecta in aceasta comunitate.

Multumesc!

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Raul V
16 minutes ago, Gabriel Schuster said:

@Raul689

Regulamentul prevede :

"Inregistrarea in forum se face cu nume si/sau prenume, nume si o initiala, sau pronume si o initiala, in situatia in care un nume deja exista in comunitate!

In aceasta comunitate nimeni nu are nimic de ascuns aici, venim fiecare in fata celorlalti si ne prezentam deschis si firesc. Afisam un nume corect, adaugam locatia, data nasterii si numarul de telefon in pagina de Profil, pagina care nu este vizibila vizitatorilor forumului, ci doar membrilor.

Exista un termen de 10 zile de modificare/adaugare a datelor afisate mai sus.

Utilizatorul care nu se supune acestor reguli va fi avertizat, dupa care contul va fi sters sau banat, dupa caz."

Nu trebuie sa te superi, dar regulile se respecta in aceasta comunitate.

Multumesc!

Vad o multime de utilizatori cu Nume/prenume + cifre. Astept kick sau ban sau ce doriti, stimate domnule, sa ma pedepsiti. 

Distribuie această postare


Link către postare
Radu Ghita

@Raul689 nu asa se pune problema. Chiar nu trebuie sa te superi! Eu te-am vazut baiat finut si am sa incerc sa-ti explic!

 

în urmă cu 9 ore, Raul689 a scris:

Vad o multime de utilizatori cu Nume/prenume + cifre.

Aici ai perfecta dreptate si era de asteptat sa spui asta. Ce trebuie spus in completare este ca regulamentul a suferit modificari de ultima ora si ca, si pentru acei utilizatori este prevazut un termen in care sa poata remedia neconformitatea (ca sa-i spun asa) . Vezi

 

 

In alta ordine de idei, reciteste postarile de pe acest topic si vei observa ca noi te-am primit cu bucurie si prietenie, atunci cand te-ai prezentat. Nu cred ca meritam pentru aceasta o atitudine de genul: - Mi se rupe puloverul (citez aici un mare domn :salutare!:), eu fac ce vreau si nu-mi pasa de ce vreti voi. Ar fi pacat sa nu ne arati si tu aceiasi bunavointa!

 

Daca ai inteles punctul meu de vedere, fa un singur lucru - modifica numele de utilizator asa cum te-a rugat colegul @Gabriel Schuster.

 

LE  Si eu activez pe alte forumuri, cu alt continut desigur, unde folosesc un nickname. Dar acolo regula permite!

 

Cu consideratie,

Radu Ghita

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Ursu Florin

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Raul V
On 5/16/2017 at 7:07 PM, Radu Ghita said:

@Raul689 nu asa se pune problema. Chiar nu trebuie sa te superi! Eu te-am vazut baiat finut si am sa incerc sa-ti explic!

 

Aici ai perfecta dreptate si era de asteptat sa spui asta. Ce trebuie spus in completare este ca regulamentul a suferit modificari de ultima ora si ca, si pentru acei utilizatori este prevazut un termen in care sa poata remedia neconformitatea (ca sa-i spun asa) . Vezi

 

 

In alta ordine de idei, reciteste postarile de pe acest topic si vei observa ca noi te-am primit cu bucurie si prietenie, atunci cand te-ai prezentat. Nu cred ca meritam pentru aceasta o atitudine de genul: - Mi se rupe puloverul (citez aici un mare domn :salutare!:), eu fac ce vreau si nu-mi pasa de ce vreti voi. Ar fi pacat sa nu ne arati si tu aceiasi bunavointa!

 

Daca ai inteles punctul meu de vedere, fa un singur lucru - modifica numele de utilizator asa cum te-a rugat colegul @Gabriel Schuster.

 

LE  Si eu activez pe alte forumuri, cu alt continut desigur, unde folosesc un nickname. Dar acolo regula permite!

 

Cu consideratie,

Radu Ghita

Altfel suna asta. Multumesc, o zi buna ?

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Radu Ghita

Ma bucur ca nu m-am inselat in ceea ce te priveste - baiat finut :salutare!:

 

Te-am trecut pe lista persoanelor care merita respectul meu. Numai bine!:noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian A

Salutari si tie, tot din Cluj !

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Conţinut similar

    • Florin Smolnicki
      de Florin Smolnicki
      Exemplu: Eu, Florin Smolnicki, plec mâine din Suceava (punctul A), la Iași (punctul B).
      Iau cu plăcere un bagaj din Suceava, pentru un coleg din Iași și i-l duc în fața casei.
      Același lucru îl poate face un alt coleg din localitatea C pentru un coleg din localitatea D.
      Și astfel ne ajutăm între noi. Ne putem cunoaște mai bine și mai repede. Putem aduce în siguranță obiectele comandate.
      Concret: La sfârșitul săptămânii viitoare plec pentru o zi de la Suceava, la Roman. Dacă are cineva nevoie de dus ceva de la Suceava la Roman, sau invers, îl rog să-mi spună.
      Concret: Am cumpărat din București niște materiale pentru rulotă. Este vreun coleg care vine săptămâna aceasta sau săptămâna viitoare la Suceava? Sau știți pe cineva din București care vine în curând la Suceava?
    • Macsim
      de Macsim
      Salutari!!! Nu am mai scris aici de cativa ani!!!
      Sunt Macsim Cristian....am avut o rulota Adria din 1984....ieri am cumparat o englezoaica....Fleetwood Gardland 146/5!
    • Cornea Alexandru
      de Cornea Alexandru
      Buna ziua,
       
      Din pacate am descoperit la nou achizitionata rulota niste probleme cu infiltratii. Puteti sa imi recomandati un service in Cluj-Napoca care se ocupa de asa ceva?
      Eu am gaslit asta pe net.
       
      Multumesc anticipat.
       
    • Sorin Peiu
      de Sorin Peiu
      Buna ziua,
       
      Intentionez sa achizitionez o rulota din Cluj si as dori sa stiu daca ar putea sa ma ajute cineva in vizualizarea rulotei, pentru a nu bate atata drum degeaba. As fi recunoscator pentru ajutorul acordat. 
       
      Va multumesc anticipates si astept cu interes sfaturile voastre.
       
      Va salut,
    • Luminitaalice
      de Luminitaalice
      Va salut , si va doresc sa ramaneti tineri si veseli !
      Luminita este numele meu  si caut  un loc cu utilitati , pentru amplasarea rulotei, in Cluj-Napoca, la cineva in curte/gradina, unde sa pot petrece cateva ore la sfarsit de saptamana si nu numai, fara sa deranjez pe nimeni.
      Ma poate ajuta cineva ? 
      Stie cineva pe cineva care stie pe cineva?
      Achit chirie si utilitati .

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.