Eugen David

Vand cort rulota Adria 420

12 postări în acest subiect de discuţie despre Vand cort rulota Adria 420

Vand cort rulota Adria 420

Eugen David

Vand cort pentru rulota.

Avand 2 corturi pentru rulota mea sunt nevoit sa vand unul la pretrul ce l-am cumparat.

Cortul este de la rulota Adria avand dimensiunea sinei 7, 5 m ( 8, 5 m din pamant in pamant).

Este complect cu bete , cu ancore.

L-am montat in curte de proba intr-una din zile, asa ca am sa pun si cateva poze (nu sunt montate ancorele la baza lui asa ca nu este intins perfect).

Pentru relatii tel : 0765435884 ,   sau pe forum.

Pretul platit de mine cum am spus 100 de euro si 100 de lei transport.

Posibil sa-l trimit in acelasi pret.

g9np.jpg

[img width=300 height=400]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/843/e24bd.jpg

[img width=300 height=400]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/841/rdgsf.jpg

[img width=300 height=400]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/822/m5k4.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Eugen David

ATENTIE ! Poate fi folosit si ca terasa, avand la exterior cele 2 usi cu fermoar fiecare , se ruleaza portiunea de cort din fata si se leaga in partea de sus cu legturile  existente special in acest scop.

Cum am spus posibil sa-l trimit cu transport gratuit ( doar 100 euro + 100 ron ), depinde de zona/localitate. 

App, daca nu se va vinde pana la sfarsitul lunii se va inchide/bloca topicul pana inspre vara cand prin voia Domnului voi revenii in tara !

Numai de bine !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

  Am uitat,   ptg , cortul mai cuprinde in doatrea lui si fusta pentru baza rulotei ! superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

App !  :* , Dupa ce am montat cortul au rezultat in plus aceste bete, postate mai jos ! La ce or folosii ?  ptg ,

S-au sunt in plus , s-au pentru prelungire cort cu terasa ?  askc,  

Va rog ?

Multumesc ! :-)

ylYEsvr.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

  :* , Modificare /schimbare pret !  ptg , 150 euro set cort complect, inclusiv transport ! qq

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

superok  Poate pe un alt forum mai au nevoie ? Merita incercat  gbb ! S-auzim numai de bine ! pa-pa

    ptg , Cred pana la urma ca toata lumea are cort, ceia cei foarte bine !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

[pre] [/pre]  :* , Cortul provine de pe o Adria dar merge (se potriveste )la orice typ de rulota cu dimensiunea de 420 -450 cm ,   ()| ,   yby , lungimea sinei intre 7, 5 si 7, 8 m, si  dimensiune totala a cortului de 8, 5 m ( din pamant in fata rulotei in pamant in spate). Bunaoara eu am Caravelair si merge fb superok . Pretul actual se poate discuta  Hurry up , si cum am spus il pot trimite gratuit ( depinde de locatie ?) ptg .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

:* , . Conducerea acetui forum a " hotarat "sa nu mai pot posta poze cu cortul deoarece " umplu spatiul !" . Asta e ! Va salut si va spun  " numai de bine "! bier

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

"Conducerea" forumului a hotarat sa stearga imaginile care erau deja postate intr-un topic anterior pe aceiasi tema.

Se pare ca exista o "rautate" in aceasta postare referitoare la subiectul cu cortul, pe care eu unul o tratez cu indiferenta.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Credeam ca doresti sa ne despartim, pe aceasta perioada cat lipsesti din tara, in conditii amiabile....

Este greu sa faci pe cineva sa inteleaga anumite lucruri, cand acel cineva se gandeste numai la persoana lui.

Numai bine pe unde ajungi si multa bafta!

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

    , Mie-mi spui ?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

    Adrian nu-ti voi " ierta !" nici o rautatate !  Numai de bine !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.