Draghiciu Dumitru

Intalnire rulotistii constanteni

22 postări în acest subiect de discuţie despre Intalnire rulotistii constanteni

Intalnire rulotistii constanteni

Draghiciu Dumitru

Buna ziua

Pentru ca se anunta in weekend foarte frumos, propun rulotistilor Constanteni o iesire la Gura Dobrogei.

Ma adresez celor care pot veni cu rulotele, cat si celor care pot veni numai pentru in gratar sambata sau duminica. Unul din subiectele de discutie la organizarea de Paste de 1 Mai.

Sper ca sa dati curs invitatiei mele in numar cat mai mare.

Eu voi fi la locatie de vineri ora 15.00.

Va multumesc anticipat!

  • Upvote 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Ionel Uruc

Salut. Suna interesant, nu cred ca pot ajunge dar daca vorbiti ceva cu privire la PASTI , poate postati ce a-ti hotarat si ne vedem atunci.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Daca cineva nu cunoaste locul ma poate contacta la 0721930633

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Patriche Valentin

Dle Dumitru, as onora cu drag aceasta intalnire dar eu am plecat spre Brasov.Va rog postati deciziile luate.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
StefanCornel Gabor

Duminica pe la pranz suntem prezenti si noi la un gratar 

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin

Nea Cornele, ce-ti mai plac gratarele :default_109::laughing:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Imi pare rau ca nu si-au anuntat prezenta mai multi Constanteni la aceasta intalnire pentru a discuta optiunile de Paste si de 1Mai.Asa cum am anuntat eu o sa fiu prezent la locatie incepand cu ora 15.00

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Patriche Valentin

Veniiimmmm....cu un vin rece de la munte.am plecat de la Cheia de Prahova la Cheia de Constanta.ajungem in jurul orei 21.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel.Gabriela

Va invidiez. Din pacate, sunt plecat. Aveti grija la bujorii pitici, sa nu-i rupeti :)

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

S-aveti vreme frumoasa si distractie! :OK:

:bere:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ilie Minea

Distractie placuta.Timp frumos nu mai e nevoie sa va urez, e din plin.

Asteptam poze cat mai multe si frumoase.Si daca se poate locatia pe harta.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Pozitia pe Google map a locatiei

 

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Imi pare rau ca nu au fost prezente mai multe echipaje din Constanta (4 echipaje). S-a hotatat ca Pastele sa-l facem la Gura Dobrogei in aceiasi locatie iar 1Mai sa-l facem la Dumbraveni cu amendamentul ca locatia trebuie vizitata mai inainte de 1Mai sa confirmam daca se poate organiza ceva acolo . Vizita va fi facuta dupa Paste.

Pentru Paste vom face alt topic.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin

@Draghiciu Dumitru in perioada 1 mai este Intalnirea Nationala ForumRulote la Fagaras. Frumos ar fi sa fim prezenti acolo :)

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
StefanCornel Gabor

Multumim @Draghiciu Dumitru pentru invitatie! Ne pare rau ca am stat putin, doar la gratar, dar a fost foarte frumos. Mi-a facut placere sa cunosc cativa noi rulotisti, va salut si sper ca ne vom mai revedea  :noroc:

IMG-20170402-WA0000.jpg.7308e5277473bbd02022c99984112f4f.jpgIMG-20170402-WA0002.jpg.21a69d0818a72c343c7163ec0e65167b.jpgIMG-20170403-WA0000.jpg.891d256427d086f8a20760b46d521562.jpgIMG-20170403-WA0001.jpg.a9a81105fd74a508dd827131e53ff53a.jpg

  • Upvote 10

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Patriche Valentin

Nenea Cornel bine ca ai facut poze fara noi.Data viitoare facem cu totii !!!:OK:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Ce v-a retinut sa nu faceti poze?

Sau poate ati facut si nu le postati decat pe facebook...:105:

Abia asteptam sa vedem si noi macar cateva imagini de la intalnirile la care nu putem participa...:noroc:

  • Upvote 5

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Buna Dane

Stii ca eu nu le am cu pozele dar promit sa facem mai multe de data asta si sa le punem pe site. Am arvunit deja mielu pentru Paste

 

O sa ma duc sa caut o locatie la Dunare pentru 1Mai. Mai schimbam locul. Cred ca la Seimeni o sa fie prapad

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dan Garvaneanu

buna ziua.pentru pasti mai sint locuri disponibile la gura dobrogei?

 

 

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Buna Dane

 

Da mai sant .Vezi ca este in alt topic cu Pastele la Gura Dobrogei.

Eu voi fi prezent la locatie de Joi ora 15.00

 

telefon 0721930633

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dan Garvaneanu

ok multumesc , negociez cu familia si va anuntam daca venim.

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu

@Draghiciu Dumitru:salutare!: Felicitari pentru frumoasa initiativa!  Din pacate.Nu ma pot alatura de data aceasta . Sunt la tura -pe mare ! :default_doh:

 

Distractie placuta ! Astept pozele ! :OK:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Daniel P
      de Daniel P
      Dragi colegi
      Astăzi 16 octombrie, se implinesc fix 25 de ani de la cununia religioasă care a avut loc pe 16 oct. 1994. Un sfert de secol 
      Motiv pentru care, am hotărât să marcăm evenimentul cum se cuvine, organizând o petrecere la Letca Nouă, ce va dura 4 zile și 4 nopți, alături de rude, colegi si prieteni rulotiști. 
      Va exista si o mică slujbă la biserică sâmbătă la ora 13.00,  ținută în costume naționale, preparate traditionale de sezon gătite la fața locului, ( ciorbe și sarmale la ceaun, pastramă, gratar, mititei ), multă distracție și voie bună. 
      Vremea se anunță superbă, așa că vom da startul mâine seară, joi 17 octombrie, și vom încheia luni .  
      Țineți aproape! 
       
    • Draghiciu Dumitru
      de Draghiciu Dumitru
      Buna ziua 
       
      Am fost contactat de mai multe persoane care nu au fost la Gura Dobrogei de 1 Decembrie si sunt interesati de Revelion la Gura Dobrogei.
      Pentru cei interesati din judetul Constanta si judetele limitrofe in functie de starea vremii dorim organizarea revelionului la Gura Dobrogei in perioada 28.12.2018- 02.01.2019.
      Am primit informatia ca sunt deja 4 echipaje care doresc.
      Eu nu pot sa vin la aceasta intalnire dar m-au rugat pe mine sa postez si toti cei care doresc sa vina sa exprime dorinta in scris.
      Va rog sa lasati nr. de telefon pentru contact.
    • Draghiciu Dumitru
      de Draghiciu Dumitru
      Buna ziua.
      Pentru cei din Constanta si judetele limitrofe  care din diferite motive nu pot ajunge la Intalnirea Nationala, va invit in weekendul 28-30 septembrie la Gura Dobrogei.
      Vremea se anunta frumoasa.
       
       

    • Daniel P
      de Daniel P
      Dragi colegi
      Va propun sa respectam traditia si sa organizam o intalnire care sa marcheze deschiderea sezonului rulotistic 2018, pe platoul situat la intrarea in statiunea Cheia din judetul Prahova, asa cum am facut anul trecut ...
      Vedeti detalii in topicul de mai jos...
       
       
      Motivele alegerii locatiei sunt aceleasi:
      - acces usor la locul de campare in caz de vreme nefavorabila;
      - locatia libera in aceasta perioada, stiindu-se faptul ca din primavara pana- n toamna este full de rulote si corturi si nu se mai pot organiza intalniri de 15 - 20 echipaje;
      - si cel mai important, poienile pline de ghiocei si flori de primavara care trebuiesc admirate, nu? 
      Sa simtim ca a venit primavara...
      Va multumesc, sper sa ne strangem cat mai multe echipaje si vremea sa fie de partea nostra...ca de restul ne ocupam noi 
    • Daniel P
      de Daniel P
       
       
      Asteptam degeaba...
      S-a deschis topic separat, de parca n-ar fi vorba de aceiasi locatie sau de membrii aceleiasi comunitati...
      Nu ma mai surprinde nimic vis-a-vis de atitudinea si egoismul unora dintre colegii nostri, care nu inteleg ideea de comunitate si ma opresc aici cu comentariile ...deocamdata 
      Nici-o problema...AMR  mai putin de 2 zile si vin baietii mari, carora le pasa...
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.