Mihali Viorel

Tasnad la terme

5 postări în acest subiect de discuţie despre Tasnad la terme

Tasnad la terme

Mihali Viorel

La recuperare si relaxare !20170310_150531-1032x581.thumb.jpg.72177bf85081e7a5ec140442c344d46c.jpg

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Am mutat postarea aici si te invit sa respecti sectiunile din forum.

Incearca si adauga si descrieri si detalii despre imagini.

 

Nu trebuie sa te grabesti cu postarile, ci mai degraba sa te obisnuiesti cu forumul.

:-)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ciurea Sorin

Viorel, trebuie să-l înțelegem pe tizul tău!

Abia l-am învățat un pic, dar după telefon și merge mai greu.  Acasă cred că o să mai frunzărească și se învață. Eu i-am prezentat forumul și a fost ff.încântat de a intra și el lângă noi. Mai am sa-i trimit un sticker cu forumul, din cele pe care mi le-ai trimis tu.

Toate urările de bine Vio !

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius Dan

Foarte frumoase si asemanatoare utilaje aveti! Sa le plimbati sanatosi.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ciurea Sorin

Mulțumim mult @Marius Dan , da sunt surori cu mici diferențe .Sper sa ne întâlnim la o ieșire să o vezi nu din poză. Toate urările de bine !

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Ciurea Sorin
      de Ciurea Sorin
      Buna dragi colegi,
      pentru cei care nu au ajuns niciodata in aceasta locatie, doresc sa complectez cu cateva poze pe langa cele aratate de o colega si sa va spun ca este un camping curat, cu dusuri cu apa calda si langa bazine, dar si in camping unde sunt grupuri sociale curate cu toalete wc curate, posibilitate de racordare la curent 220 v, pubele de gunoi la fiecare 10 m. care le golesc tot timpul cei din administrare,  locuri de pregatit gratar si servit masa in camping(foto), intr-un cuvant spus BINE.
      Ce lipseste, este umbra pe care vara incerci sa o cauti ,  pomii plantati sunt mici, campingul fiind relativ nou.
       Apa termala este foarte buna, aproximativ 70 grade, vine din pamant, dar se imparte pe bazine/temperatura calduta, calda sau fierbinte dupa bunul plac al fiecaruia si vreu sa mentionez ca doua bazine au din constructie locuri de sezut pe laterale foarte comode, in apa unde te poti odihni si relaxa.
      Nu se permite saritul in bazin sau alte nebunii, cei din administratie fiind vigilenti deci nu te trezesti cu unul ca-ti sare in cap ! 
      In interiorul strandului sunt restaurante cu terase , faimoasele placinte cu marar, cartofi, varza sau branza cu smantana, se pot inchiria sezlonguri,  dar se poate face si un masaj  cervical sau complet, ce te mai revigoreaza.
      Aceste fiind spuse, nu va doresc decat sa includeti aceasta locatie in planurile de vacanta, sau chiar o balaceala de sfarsit de saptamana binevenita.

       
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.