Rulota AAA

Vand corturi iarna Herzog

2 postări în acest subiect de discuţie despre Vand corturi iarna Herzog

Vand corturi iarna Herzog

Rulota AAA

Vand corturi de iarna model HERZOG ( produsele sunt noi).

Dimensiuni:

- 150×150 = 300 euro,

- 200×150=310 euro,  

- 280×180 =350 euro.

Produsele se pot ridica din Bucuresti / prin curier contra cost. 

Tel 0724335411

Adrian.

20170308_212444-1-1.jpg

Modificat de Ursu Florin

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Rulota AAA

Gata...sunt cu stoc 0 !! Asteptam iarna viitoare!  Se poate inchide ! Multumesc ! 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Conţinut similar

    • Florin Smolnicki
      de Florin Smolnicki
      Pentru că mi-am dorit foarte mult să ies cu rulota și iarna și pentru că am o nouă rulotă cu care pot face acest lucru, m-am hotărât și planificat cu mult timp înainte să ies cu rulota la ski, în stațiunea Vatra Dornei.
      A fost o idee foarte bună, totul a funcționat perfect! Nu am avut nicio problemă.
       
      Iată aici prezentarea. Sper să vă placă. Pentru idei/ lămuriri/ sugestii/ întrebări etc vă stau la dispoziție.
       
       
       
       
    • Adi Aloman
      de Adi Aloman
      Este putin folosit si arata foarte bine. Cortul provine de pe o rulota Chateau Cantara 495C. Nu are pete, rupturi sau alte defecte. Materialul e solid si rezistent la vant.
      Vine insotit de bete, husa bete, ancore, husa ancore, perdele detașabile. Marele avantaj este ca are fusta si poate sa fie folosit si iarna. 
      Lungimea snurului care intra pe sina este de aprox. 8.4 metri. 
       
      Pret 250 euro, cu precizarea la apelare ca sunteti de pe forum. 










    • Daniel P
      de Daniel P
       
       
      Asteptam degeaba...
      S-a deschis topic separat, de parca n-ar fi vorba de aceiasi locatie sau de membrii aceleiasi comunitati...
      Nu ma mai surprinde nimic vis-a-vis de atitudinea si egoismul unora dintre colegii nostri, care nu inteleg ideea de comunitate si ma opresc aici cu comentariile ...deocamdata 
      Nici-o problema...AMR  mai putin de 2 zile si vin baietii mari, carora le pasa...
    • Daniel P
      de Daniel P
      Salutare oameni buni! 
      Dupa sarbatorile de iarna,  se apropie cu pasi repezi traditionala noastra intalnire de vacanta copiilor, care anul asta este intre 03 - 11 februarie...
      Profitam si noi de vacanta lor, sa ne mai intalnim cateva zile si sa ne bucuram de o cana de vin fiert si ceva traditionale pregatite la ceaun...
      M-am gandit ca ar fi potrivit sa mai schimbam locatia, dar nu vad niciuna care sa corespunda mai bine din punct de vedere al accesului, tinand cont ca poate fi zapada destul de mare si la un moment dat va trebui sa mai si iesim cu rulotele la drum...
      Asa ca va propun tot pe Valea Cerbului, dar nu in poiana pe care am folosit-o in mod obisnuit, ci in prima de pe dreapta, cum treci de bariera si dupa ce urci acea panta si apoi cobori...sa mai schimbam macar peisajul 
      Ar mai fi fost varianta Cheia, dar acolo zic sa mergem pe la sfarsitul lui martie, cand apar ghioceii...
      Noi vom ajunge cel mai probabil de marti 06.02 si vom ramane pana duminica 11.02...
      Asadar, hai sa vedem cine mai doreste sa participe la o noua aventura! 
    • Viorel C.
      de Viorel C.
      Postez un anunt cu vanzarea unui cort, pentru a ajuta un bun prieten din Craiova care a detinut o rulota, dar care nu este membru in forum.
      Cortul oferit spre vanzare este model inchis, marca Gottschalk,  pentru rulote care au lungimea pe sina cuprinsa intre 680 cm si 700 cm.

      Cortul a fost instalat o singura data, este complet, detine scheletul metalic si este intr-o stare foarte buna.
      Atat panourile laterale, cat și cel din față, pot fi separate printr-un fermoar, astfel cortul poate fi folosit si ca veranda.
        Poate fi vazut in Craiova si trimis in tara prin firma de curierat. Pretul este 160 euro! Relatii la numarul de telefon 0764 112 233   Nu detine imagini, dar este asemanator cu acest model.    
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.