Vizitator Mihai

Salut

19 postări în acest subiect de discuţie despre Salut

Salut

Vizitator Mihai

Buna ziua si bine v-am gasit,  

 

Trebuie sa recunosc ca va "spionez" de vreo 3 luni insa azi mi-am facut curaj sa ma bag in seama. Sunt proaspatul proprietar al unei rulote Coachmann Mirage 480 / 4 din 1996. Asa de proaspat incat maine dupa ce scoate vechiul proprietar/intermediar numerele rosii pot pleca spre casa ( Bucuresti ) cu noua achizitie. Nu este cine stie ce, fiind limitat grav de buget insa conditia esentiala a fost indeplinita: nu ploua in ea, nu are mucegai si nu miroase urat. Are cateva bube : un geam crapat care se inchide bine dar nu este ok estetic , una din "balamalele" trapei de aerisire  este rupta si nu se inchide ok dar sper sa o schimb cat mai repede, incalzirea Carver intra in avarie ( sper sa fie ceva minor ) iar frigiderul pare sa nu se alimenteze.

Tinind cont de bugetul alocat , daca reusesc sa le fac functionale vor fi un bonus . Probabil ca in urmatoarele saptamani voi avea de munca, vreau intai sa curat bine absolut totul in interior ( aveti vreo sugestie de detergenti/solutii pe care sa le utilizez? eventual solutii ce sa previna mucegaiul ? solutii de  "ïntinerit" chederele, solutii testate si care fac treaba buna, nu vreau sa ma bazez pe reclame).

Daca din greseala aveti un manual de utilizare/intretinere a sistemelor de incalzire Carver si ma puteti ajuta  voi ramane dator pana la prima intalnire cind ma voi revansa :) .

Poze cu ea nu am inca, dar cu prima ocazie voi urca pe forum cat mai multe. De asemenea daca cineva din Bucuresti poate weekendul viitor sa isi rupa 10 minute din program si sa imi dea vreo sugestie/sfat dupa ce o vede  la fel, ma voi revansa cu o bere :). Daca are si un sticker in plus si mai bine :D

 

Cam atat pentru acum , sper sa ne auzim/vedem cu bine cat mai repede

 

Mihai - Bucuresti

Distribuie această postare


Link către postare

Mihai B

Se pare ca dintr-o eroare regretabila am postat inainte sa ma loghez :)

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Mugurel Vap

Salut Mihai, iti urezbun-venit    si in aceasta minunata comunitate pe care noi o numim si familie!

Daca iti place un pic mesteritul  problemele le vei rezolva singur, cu sfaturi si putin ajutor de la colegi sau, poti apela la colegii care au deschise service.

Si eu am incalzire Carver, am reparat-o si pot spune ca functioneaza perfect, asa ca iti stau la dispozitie cu sfaturi.

Dupa curatire si remedierea defectelor iti urez cit mai multe iesiri si sa va bucurati de ea!

Distribuie această postare


Link către postare
Ursu Florin

Bun venit in comunitate @darkmic bun-venit

Te rog sa iti schimbi numele conform regulamentului.

Distribuie această postare


Link către postare
Florin Todasca

Colegule bun venit! In scurt timp(citind forumul)o sa devii tu singur, un mare meserias!

Sigur o sa primesti ajutor de la colegi, aflati in apropiere!

Succes!

 

Modificat de Ursu Florin

Distribuie această postare


Link către postare
Ciurea Sorin

bun-venitbun sosit in familie , iar după cum te-a atenționat și colegul Florin  te așteptăm cu drag și cu niște poze să vedem ce bijuterie ai achiziționat , sunt sigur că o sa răsfoiești forumul în a găsi răspunsuri la problemele tale , iar de nu aici suntem întreabă-ne !nay

Modificat de Ciurea Sorin
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Levi N

bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Sorin  Leitoiu

wcmbun-venitte ajutam cu mare placere, nici noi nu am fost invatati dar cu timpul le mai dam de cap la probleme biggrin

Distribuie această postare


Link către postare
Radu Adrian

Bun venit în aceasta comunitate, Mihai!

Aici ai să găsești tot ce te poate ajuta, iar colegii din comunitate te vor ajuta în mai toate. Să o stăpâniți sanatosi și nu dispera, se va  găsi rezolvare la toate problemele. superok

Distribuie această postare


Link către postare
Cornel Mihailescu

Bine ai venit printre noi .:bun-venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Eugen David

bun-venit  nay

Distribuie această postare


Link către postare
Mihai Dura

:buna-seara:bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
C. Alexandru

bun-venit  :clapping:

Distribuie această postare


Link către postare
Marian Eduard

:bun-venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Nicolae

:bun-venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Radu Ghita

bun-venit

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Costica V.

:bun-venit:    bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Sorin Peiu

Bine ai venit!!! :)

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.