Viorel C.

Intamplare hazlie

9 postări în acest subiect de discuţie despre Intamplare hazlie

Intamplare hazlie

Viorel C.

Am avut, cu putina vreme in urma, o "mica" campanie prin care am trimis mesaje catre toti cei care nu aveau trecute datele de nastere in profil.

Iar astazi am primit un email de la o persoana care-si crease cont in forum, dar nu a postat nimic, iar raspunsul lui consider ca trebuie incadrat in aceasta sectiune :laughing:

Respectivul este @Mihail Tanasescu 

 

Am sa reiau cu copy-paste intregul email primit, ca sa realizeze fiecare ce oameni traiesc printre noi, nu doar in forum, ci in viata de zi cu zi.

 

..................................................................................................................................................................

-------- Mesaj original --------
De la: cornel silviu stefan <adresa lui de email nu consider ca trebuie afisata>
Date: 22.02.2017 22:58 (GMT+02:00)
Către: Forum Rulote <contact@forumrulote.ro>
Subiect: Re: Viorel has sent you a message

 

(Te invit sa accesezi pagina ta de profil si sa-ti setezi ziua de nastere) - Adica ? ce nu vezi data de nastere ? si nu pricep Ai AUTORIZATIE -CERTIFICAT
O.R.N.I.S.S. (operator date personale ) ? Or esti colaborator al infractorilor si ai nevoie de DATE PERSONALE ca sa comiti FRAUDE CU CARTI DE CREDIT etc ?

 

Raspunsul meu a fost

2017-02-23 8:43 GMT+02:00 contact <contact@forumrulote.ro>:

Totul se rezuma la aspectul de a primi urari de La multi ani atunci cand este ziua de nastere a unui utilizator si se poate trece doar ziua si luna.

 

Dar ca sa nu iti faci mari probleme si sa stai linistit, contul tau este blocat si te invit sa cauti un alt forum dedicat.

Multumesc!

 

Si raspunsul lui

nici voi sa nu vas faceti mari probleme caci ati muncit degeaba atatia ani ca in curand va fi RAZBOI -CONFLICT MILITAR ca in UKRAINA si vom DISTRUGE ACEST CUIB DE INFRACTORI CRIMINALI ORTODOCSO-COMUNISTI
 numit ROMANIA

....................................................................................................................................................

Si daca stau sa ma gandesc, exista multe minti bolnave care pot crede ce gandeste un astfel de personaj doh

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Barbu

Era afectat "psihotronic"tamp

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

 doh/.;

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Costica V.

:ascratch:  :ascratch:.............????  )|(  :lovitincap:  

Sa stiti ca omul asta are dreptate!!!!!!!!!!!!!!  suppar

:amuzat::amuzat::amuzat::amuzat::amuzat::amuzat::amuzat: gbb

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin  Leitoiu

Sincer :ascratch::ascratch: nu ma mai mira nimic .

Si nu-i singurul tamp cine stie cati frati mai are :ascratch:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ciurea Sorin

.....mulți sar gardul , pe când poarta e deschisă ! Am citat pe Sf. PETRU . Asta este lumea în care trăim @Viorel, nu putem noi să o schimbăm și nici n-om duce-o cu noi !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihnea Stoenescu

Gradina Domnului este nemarginita.... Ce sa-i faci, unii au cap numai ca sa nu le ploua in gat. Din pacate aceste specimene cu putinatate mintala  (si aceea schizoida !), se plimba liber printre noi, fiind un real pericol.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos Vicol

Poate individul are probleme si noi ne grabim sa il judecam. Cred ca ar trebui sa ii oferim solutii pentru a iesi din acest "impas mental"

Cum ar fi adresele spitalului 9 din Bucuresti sau Socola din Iasi...

Modificat de DRAGOS VICOL
completare

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.