.Vizitator...

Vand amplificator antena rulota

6 postări în acest subiect de discuţie despre Vand amplificator antena rulota

Vand amplificator antena rulota

.Vizitator...

Amplificator antena de rulota cu alimentare, a fost montat cu antena digitala.

n1gx.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Adauga te rog un pret, daca doresti, dar neaparat un numar telefon de contact este important sa fie afisat.

Nu vei putea sa primesti raspuns de catre cei care vizualizeaza forumul, deoarece nu sunt inregistrati si implicit logati pentru a posta un raspuns sau o intrebare.

:-)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
.Vizitator...

Salut Viorel, pretul pot sa il discut cu cei interesati.

Problema intervine la numarul de telefon ca eu sunt mai mult plecat si lumea nu prea vrea sa sune pe numar de afara.

Pentru motivul asta prefer sa lucrez cu mesaje sau pe forum.

O sa vad cand am putin timp sa afisez si numarul meu de telefon si eventual al sotiei care este in tara dar nu poate da aceleasi informatii ca nu stie.

O sa incerc eventual ca sotia sa preia telefoanele sa imi comunice apoi un numar de telefon al clientului sa pot sa il contactez ulterior.

Pana acum metoda cu pastrarea comunicarii prin intermediul mesajelor a functionat nu vad de ce nu ar merge mai departe.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Mass, eu incerc  practic sa ajut, atat pe tine cat si pe ceilalti care posteaza articole spre vanzare.

Nu cred ca sunt multi care sa creeze un cont pe forum numai pentru a da un raspuns sau pentru a pune o intrebare.

De acea zic ca este bine o modalitate de contact, pentru binele tuturor.

Mai departe, fiecare hotaraste cum crede de cuviinta...

Bafta!

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
.Vizitator...

Am inteles ce vrei sa spui si iti multumesc pentru sfaturi.

Asta este intradevar o problema pentru mine datorita faptului ca multi se feresc sa faca apeluri internationale iar pana acum am incercat sa obtin numerele lor si am sunat eu.

Oricum in viitor trebuie sa fac ceva in sensul asta ca vreau sa ma apuc si de adus piese si accesorii din dezmembrari pentru rulote.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.