Alin Opran

Vand Cort-terasa Narbonne Franta marime 950

5 postări în acest subiect de discuţie despre Vand Cort-terasa Narbonne Franta marime 950

Vand Cort-terasa Narbonne Franta marime 950

Alin Opran

Asa cum spune titlul, m-am hotrtat sa vand cortul terasa din dotarea rulotei, achizitionand intre timp un cort complet cu cabina bucatarie.

Modelul cortului este Narbonne fabricat in Franta, an 2016, montat in vara anului 2016 de 5 ori.

Cortul a fost absolut nou in tipla, cumparat in primavara anului 2016 dupa ce am achizitionat rulota (nu avea cort).

Cortul-terasa se compune din acoperisul propriu-zis, are schelet metalic, fusta si tarusi.

Marimea este 950 cm care se potriveste la rulota de la 5, 3 la 5.8m.

 

Pretul fara laterale este de 1.000 lei, cu laterale de 1.200 lei.

In poze se poate vedea si o fatada frontala care nu este inclusa in pret. (a doua lipseste, acesta fiind motivul pentru care am cumparat un alt cort complet).

Tel. 0736.001.699

terasa3.jpg

terasa2.jpg

terasa1.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Te invit sa postezi cortul si pe subdomeniul forumului dedicat vanzarilor, Rulote - Piese - Accesorii

Toate anunturile postate pe acest site sunt distribuite pe retele de socializare pentru cat mai multe vizualizari.

Bafta la vanzare!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alin Opran

Update: scotand cortul de la naftalina am observat ca un soricel s-a jucat prin el producand o gaurica in copertina. S-a montat un petic la culoarea terasei.

IMG_20170211_130955.jpg

IMG_20170211_140421.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alin Opran

Cortul a ajuns la colegul @C.Alexandru. Alex, sa te bucuri de el alaturi de familie!

Rog inchiderea topicului.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin

:topic-inchis:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.