Costi BV

Sunt incantat sa descopar acest forum.

18 postări în acest subiect de discuţie despre Sunt incantat sa descopar acest forum.

Sunt incantat sa descopar acest forum.

Costi BV

Am facut primul pas cu încredere,   pur si simplu am păşit, asa cum spune maxima zilei, ai iata-ne aici!

Buna ziua!

Costi si Mariana sunt numele noastre, Prima rulota am plimbat-o in 1990, acum avem o rulota Knaus 440H, cu care iesim in excursii de cate ori putem.

Speram sa ne intalnim si cu ceilalti membrii ai acestei comunitati cat de curand.
 

Distribuie această postare


Link către postare

Radu Ghita

Costi si Mariana sunt incantat de cunostinta. hiVa urez bun venit printre rulotistii de pe acest forum.:bun-venit:

Si eu cred ca ne vom intalni la un moment dat.

Distribuie această postare


Link către postare
Cornel Mihailescu

bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Ciurea Sorin

bun-venit Costi , Mariana bun sosit alături de noi în această frumoasă familie a rulotiștilor ! nay

Distribuie această postare


Link către postare
Costi BV

Multumim pentru urari! Suntem incantati sa ve cunoastem! 

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

bun-venit

Bun venit alaturi de noi!

:sr: si nay

Distribuie această postare


Link către postare
Liviu Tataru

bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Mihai Dura

bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Eugen David

bun-venit   nay

Distribuie această postare


Link către postare
Drinovan Ovidiu

Bun venit @Diaconescu Ctin!

Aveti ani buni in spate! Pot spune ca sunteti printre primi posesori de rulote de dupa revolutie!

Oare cum este dupa atatia ani?Trebuie sa aveti o lista mare de iesiri! :)

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Bun venit alaturi de noi Costi si Mariana! nay

bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Ursu Florin

Bun venit in comunitate, ma bucur ca se mai aduna membrii si din Brasov! bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Costi BV

Multumim pentru primirea calda si prieteneasca! Avem ceva experienta in calatoriile cu rulota .As fi incantat sa lipesc pe rulota noastra sigla acestui club.Cand o sa ajungem in tara(martie), o sa incerc sa iau legatura cu dumneavoastra.Multumim! Pana atunci va urmarim.

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel Radu

Bine ati venit @Diaconescu Ctin ! Cred ca ar trebui sa va treaca adminii direct la avansati /.; Cum zicea si Ovidiu poate ne impartasiti ceva experiente ;) 

Distribuie această postare


Link către postare
Levi N

bun-venitsi din partea mea!

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.
Chiar acum, Diaconescu Ctin a scris:

Multumim pentru primirea calda si prieteneasca! Avem ceva experienta in calatoriile cu rulota .As fi incantat sa lipesc pe rulota noastra sigla acestui club.Cand o sa ajungem in tara(martie), o sa incerc sa iau legatura cu dumneavoastra.Multumim! Pana atunci va urmarim.

Multumim si noi ca faceti parte din aceasta comunitate a noastra care acum este si a voastra!

Cu alte cuvinte, sunteti invitati sa postati in forum, sa participati la discutii si sa salutati cu un bun venit pe noii colegi inscrisi, asa cum si voi ati fost primiti.

 

Trebuie sa specific ca nu suntem un "club", ci doar o comunitate, iar referitor la stickere cu sigla forumului, te invit sa citesti topicul Pentru doritorii de stickere, sau sa cauti in forum cu functia "cautare" ce s-a postat despre acest subiect.

:-)

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.