Nicu Romaniuc

Reconstructie rulota

3 postări în acest subiect de discuţie despre Reconstructie rulota

Reconstructie rulota

Nicu Romaniuc

Buna seara,  

Multumesc pentru acceptul in grup. 

Sunt si eu posesorul a 2 rulote, una destul de mare, de 9/2, 6 m iar cealalta mai micuta. Noi ne dorim sa locuim in rulota mai mare, dar am dori sa o restauram de la 0. Oare ati mai facut asta careva din acest grup? Stiti care sunt bazele legale pentru un asemenea demers? Oare se poate modifica inaltimea rulotei? Mentionez ca nu intentionez sa o repun pe drum, va ramane pe loc. 

Va multumesc,  

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

Salut @Nicu Romaniuc si bun venit alaturi de noi! nay

Incearca sa te familiarizezi cu forumul si vezi ca e structurat pe sectiuni cu diferite teme in care poti gasi raspunsuri la o parte din intrebarile tale...

Sa pastram acest topic exclusiv pentru prezentare...:-)

bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.
20 minute în urmă, Nicu Romaniuc a scris:

Buna seara,  

Multumesc pentru acceptul in grup. 

Sunt si eu posesorul a 2 rulote, una destul de mare, de 9/2, 6 m iar cealalta mai micuta. Noi ne dorim sa locuim in rulota mai mare, dar am dori sa o restauram de la 0. Oare ati mai facut asta careva din acest grup? Stiti care sunt bazele legale pentru un asemenea demers? Oare se poate modifica inaltimea rulotei? Mentionez ca nu intentionez sa o repun pe drum, va ramane pe loc. 

Va multumesc,  

Te invit sa te prezinti asa cum face oricare membru al acestei comuniti si sa detaliezi celelalte aspecte in sectiunile dedicate.

:-)

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.