Chiriac Ionut

Trebuie sa fim uniți.

10 postări în acest subiect de discuţie despre Trebuie sa fim uniți.

Trebuie sa fim uniți.

Chiriac Ionut

Nu stiu daca scriu in rubrica corectă, dar vreau sa fac un anunt pentru toții rulotisti care trec prin Galați si Braila ca daca cumva întâmpină probleme tehnice la masina sau rulota ma pot suna si pot ajuta indiferent de ora (0747450644) , iubesc acest hoby si vreau sa ajut deoarce e posibil sa am si eu vreodată nevoie de ajutorul vostru, La mulți ani!

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

Acum mesajul tau este in sectiunea corecta.../.;

Multumim pentru sprijinul pe care intentionezi sa-l oferi colegilor nostril! Asta inseamna comunitate, sa ne ajutam unii pe altii atunci cand avem nevoie...nay

LA MULTI ANI si ma bucur ca faci parte din aceasta minunata familie, ForumRulote! :Happy_New_Year:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Un simplu gest, insa care se poate cantarii enorm cateodata.

Bravo @chiriac ionut , meriti toate aprecierile mele!

:bravo:

Si eu sunt mandru ca exista astfel de persoane, dar mai ales ma bucura faptul ca faci parte din aceasta comunitate!

:Happy_New_Year:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin  Leitoiu

O initiativa de toata lauda  Ionut !hi:Happy_New_Year:

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Florin Todasca
în urmă cu 10 ore, chiriac ionut a scris:

Nu stiu daca scriu in rubrica corectă, dar vreau sa fac un anunt pentru toții rulotisti care trec prin Galați si Braila ca daca cumva întâmpină probleme tehnice la masina sau rulota ma pot suna si pot ajuta indiferent de ora (0747450644) , iubesc acest hoby si vreau sa ajut deoarce e posibil sa am si eu vreodată nevoie de ajutorul vostru, La mulți ani!

Este valabil tot anul, sau e promotie de sarbatori?

An nou fericit, La multi ani!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Drinovan Ovidiu

@chiriac ionut , laudabila initiativa ta! :clapping:Bravo!!! Si eu ma gandeam la asa ceva acum un an, dar din lipsa de timp am renuntat la idee!

  Voi incerca in masura timpului disponibil sa ofer si eu suport tehnic in caz de nevoie pentru cei ce tranziteaza zona de vest ! (Drinovan Ovidiu - 0723793111)

 

 Viorel, daca crezi ca este ok se poate face pe prima pagina a forumului o atentionare sub forma de SOS pentru cei ce intampina probleme pe drum! Astfel va fi mai usor pentru noi toti, daca stim ca poate sa intervina vreun coleg din apropiere in caz de nevoie !

 

 

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.
în urmă cu 2 ore, Drinovan Ovidiu a scris:

Viorel, daca crezi ca este ok se poate face pe prima pagina a forumului o atentionare sub forma de SOS pentru cei ce intampina probleme pe drum! Astfel va fi mai usor pentru noi toti, daca stim ca poate sa intervina vreun coleg din apropiere in caz de nevoie !

 

 

Am sa sa adaug numerele de telefon ale fiecaruia dintre cei care doresc sa practice astfel de servicii, pe prima pagina a forumului.

Multumesc de idee si sper sa fie multi dintre cei care pot ajuta un rulotist atunci cand situatia o cere, pentru a crea o lista cu numere de telefon cat mai completa, pentru mai multe regiuni din tara.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ciurea Sorin

O inițiativă de lăudat ! hiSubscriu total  și am să postez pe lângă numărul existent de firmă și numărul privat deci 0744 265164 firmă sau 0726 265164privat  acoperim zona de nord/vest Cluj, Zalau, Oradea, Satu Mare, Baia Mare ...cam pe aici , @Viorel te rog să le postezi pe amândouă !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Levi N

:Happy_New_Year:din nou si puteti conta si pe mine la numarul din semnatura.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.