Eugen David

Ce rulota vreau? off-topic

16 postări în acest subiect de discuţie despre Ce rulota vreau? off-topic

Ce rulota vreau? off-topic

Eugen David

Cateva imagini "La cald" cu rulota colegului @Alexandru Marin

 

 

Imaginile au fost sterse!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Consideri ca este bine sa postezi aceleasi imagini in forum de doua ori?

Eu zic ca nu.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

Eu am considerat ca da, de aceiia le-am si postat, dar le-am postat in topicuri diferite!

Dar cum tu esti seful si e "forumul tau"si faci cum doresti! Tu faci regulile!

Le-am postat pentru colegul @Eusebiu C. , s-ar parea ca este interesat de ea!

Dar ne poate spune el mai exact!

 

Modificat de Eugen David

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eusebiu Cretu

Sunt interesat, am vorbit cu @Alexandru Marindar se pare ca dansul nu era hotarat daca vinde sau nu.

Astept un raspuns .....

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

@Eugen David esti cumva avocatul colegului @Alexandru Marin?

Din cate am discutat cu el telefonic, poate sa posteze si singur imagini in forum, asa ca lasa-l sa faca ce stie ca trebuie facut si nu-l mai ajuta in asemenea mod.

 

Sau consideri ca trebuie urcate imagini care sa incarce spatiul pe server doar de dragul de a posta aiurea?!

Odata ce ai adaugat respectivele imagini in sectiunea de vanzari, este suficient.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David
3 minute în urmă, Viorel a scris:

@Eugen David esti cumva avocatul colegului @Alexandru Marin?

Din cate am discutat cu el telefonic, poate sa posteze si singur imagini in forum, asa ca lasa-l sa faca ce stie ca trebuie facut si nu-l mai ajuta in asemenea mod.

 

 

Da asa consider! E vre-o problema?

Din cate am discutat si eu cu el , telefonic, m-a rugat sa le postez eu! Banuiesc insa ca ti-o fi spus asta?:ascratch:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Este o problema si anume ca nu doresc sa posteze cineva in numele altuia.

Asta este o atentionare scrisa.

Data viitoare vei primi un avertisment prin care vei fi banat cu cate zile consider eu.

:-)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

E ok! Cum am mai spus tu esti seful si faci cum doresti! Eu gf

Apropo, poti sa treci asta cu postarile in regulamente sa stim, sa nu mai "calcam stramb"!tamp

Acum de fapt aici suntem off!!!doh

Modificat de Eugen David

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Chiar doresti sa fie trecut totul in Regulament?

Acestea sunt chestiuni care le gandeste logic oricine si nu vad cum ar putea cineva sa posteze pentru un altul doar ca asa gandeste el tamp

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

Logica mea imi spune ca daca vrei si poti sa ajuti pe cineva, fao oricum, iar daca nu abtine-te nu-i "baga bete-n roata"!

Dar aici cu mine si pozele postate este alta problema, asta a fost doar pretextul!

Apropo, de tricoul sotiei ce l-am primit rupt ce-mi mai spui?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Ti-am scris la data respectiva ca voi veni personal la Calan sa i-au tricoul biggrin

Nu crezi ca este normal sa ma suni sa discutam, sau doresti cumva sa fi rugat?

 

Am realizat eu cumva acele tricouri?

Ti-am scris ca te ajut sa-l schimbi, dar chiar vrei sa ma rog de tine sa discutam cum sa facem? Niciodata!

De regula cand cineva are o problema suna, intreaba, afla, incearca sa o rezolve. Pe cand tu ce ai dori?

 

 

Referitor la pretexte, numai cineva care se simte cu musca pe caciula face astfel de afirmatii :laughing:

Ai mai descoperit tu pe un alt coleg in forum care sa faca asa ceva.

Sau crezi ca tu esti cumva mai breaz si trebuie sa fi peste un altul.

 

Te-am rugat de atatea ori sa-ti vezi de forumit, sa respecti colegii si sa nu da-i iveala la discutii de 2 lei.

Se pare ca nu vrei sa intelegi si pacat, fiindca ai o varsta pe care eu unul o apreciez.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

Viorel, asa este am o varsta, nici tu nu esti cu mult mai tanar!

 

Nu, nu m-i se pare normal ca eu sa sun si sa ma "caciulesc" pentru un obiect degradat "comandat organizat" pe forum, dimpotriva organizatorul trebuia sa contracteze firma respectiva sa vada ce si cum! Dar ce interes avea respectivul? Decat sa lase totul in "coada de peste"!

 Las-o asa, n-o sa poata imbraca sotia tricoul n-o s-o fac nici eu!

 

Eu n-am dorit discutii "de 2 lei", dimpotriva am vrut sa ajut 2 colegi, tu insa ai provocat discutii!

Scuze! O zi faina sa ai! pa-pa

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alexandru Marin

Salutari pentru forumisti, @Eugen David a facut un gest frumos incercand sa ma ajute, am fost plecat in Spania intr-o excursie, nu am intrat pe forum, nu cred ca a gresit incercand un dialog cu dl. care doreste o rulota, Eugen e unul din putini oameni care ajuta, povesteste, indruma fiind pasionat cu adevarat de rulote, din lucruri asa mici nu trebuie sa iscam astfel de discutii, atunci cand din orgolii anumiti domni jigneau nu au fost , , certati, , in public, pe forum ne vrem prieteni trebuie sa ne acceptam unele mici erori, .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

@Eugen David, se pare ca nu doresti sa suni sa discutam ca doi oameni si sa ne putem intelege. Este optiunea ta.

Niciodata prin scris nu se va putea intelege ce se doreste in totalitate prin exprimare verbala.

 

Tu cum vrei sa schimbi tricoul?

Sa platesc eu un altul?

Nu crezi ca este mai bine sa mi-l trimiti, sa pot arata celor care au realizat imprimarea motivul pentru care vreau altul?

Cum pot eu sa vorbesc cu respectivi pe "ursul din padure" cand de fapt nu am ce sa le arat.

 

Dar daca sti ca suferi de orgoliu, pastreaza-l si nu ma mai stresa.

:-)

3 minute în urmă, Alexandru Marin a scris:

Salutari pentru forumisti, @Eugen David a facut un gest frumos incercand sa ma ajute, am fost plecat in Spania intr-o excursie, nu am intrat pe forum, nu cred ca a gresit incercand un dialog cu dl. care doreste o rulota, Eugen e unul din putini oameni care ajuta, povesteste, indruma fiind pasionat cu adevarat de rulote, din lucruri asa mici nu trebuie sa iscam astfel de discutii, atunci cand din orgolii anumiti domni jigneau nu au fost , , certati, , in public, pe forum ne vrem prieteni trebuie sa ne acceptam unele mici erori, .

A gresit prin postarea repetata de imagini pe forum si nu cred ca este ceva normal.

A fost avertizat si atat.

 

Acum ca duce discutiile in alta parte si vrea sa fie nu stiu cum, asta nu pot accepta si l-am sfatuit sa faca ceea ce face oricine pe acest forum.

Atat si nimic mai mult.

 

Consider inchis acest topic, iar daca sunt alte probleme de lamurit, sectiunea Reclamatii in forum este deschisa pentru alte comentarii.

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.