Vizitator

1 Decembrie 2013

14 postări în acest subiect de discuţie despre 1 Decembrie 2013

1 Decembrie 2013

Vizitator

Dupa cum stiti 1Dec cade anul acesta duminica , asa ca va fi un week-end obisnuit , adica fara zile libere in plus.

Din cate am inteles unii vor sa iasa cu rulota la munte , dar sincer in conditiile in care se anunta o racire accentuata a vremii eu unul prefer sa stau acasa, mai bine spus pe langa casa.

Pentru ca totusi sa ne intalnim, sa ne mai vedem la fata si sa marcam Ziua Nationala propun sa ne intalnim la un restaurant in Bucuresti, sambata 30Nov dupaamiaza. bn bls wx

Asadar,

Va astept cu propuneri de locatie si deasemenea astept sa va treceti frumusel pe o lista ca sa stim cati ne strangem, pentru ca la restaurant trebuie sa fac rezervarea cu confirmarea numarului de persoane.

Cei care sunt indecisi ii rog sa se abtina de la inscriere si comentarii.

Deasemenea, daca sunt amatori ce vor sa urmareasca live parada militara de la Arcul de Triumf ii astept cu propunere de loc de intalnire si de a merge impreuna acolo. addams addams gbb

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator

Va salut'

Sunt nou pe forum si doresc sa cunosc babacii in ale aceste minunate casute pe roti.

Si vreau sa fac o propunere de locatie super o.k.

Este vorba de DIN FU din buc, Str. Alexandru Moruzzi, Nr.76A, Sector 3, langa mall vitan- Restaurant

Destul de accesibil ca banuti si mancare super o.k, zic eu.

Dar sunt deschis si la alte propuneri daca exista.

Sa aveti spor.

Iepurasu

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Pentru moment lista ar fi cam asa :

- Valentin Iepurasu

- Doru Negru

- Ionel Generalu

- Adrian Vatamaniuc

Bineinteles fiecare cu nevasta , amanta , consoarta , "remorca" dupa el . Cate una din ele , nu toate o data superok

In ce priveste locatia deocamdata incerc sa gasesc ceva liber pentru sambata , fie ca o sa fie chinezesc, turcesc, arabesc, sau traditional.

La Casa Mica sunt deja organizate doua evenimente ceea ce ne aduce in imposibilitatea de a merge acolo.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai Tanase

Se pare ca Restaurantul gasit de Iepurasul este ok , ce parere ai Adrian?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Silviu Sanda

Maria si Silviu Prezenti!!! decap *&*

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Florin Bebelu, cu Geta si Teo, deasemenea prezenti ! (:)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ionel G

hi am o propunere de locatie la intersectia Cal.13 Septembrie cu Drumul Sarii restaurantul "Paradise Grill" cochet si cu preturi accesibile.

am facut o vizita impreuna cu Adrian Vatamaniuc va putem spune ca au un meniu la 50Ron cu

aperitiv : sunca, cascaval, salam, rosie felul 2 ceafa porc la gratar,   2 mici cartofi prjiti si salata desert cozonac, sticla mica cu suc si cafea mica . Bautura o putem aduce putem procura un vin rosu natural 101/100 numai cu 5 lei

la aperitiv adrian05 va face deschiderea cu o visinata bier afinata gratis sa traiasca xll muzica  bn si dansul bls gratis din partea casei

va asteptam gbb sa va anuntati prezenta  maine urmeaza sa antamantam locatia

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alexandru

Buna seara, prin prezenta, va aducem la cunostinta faptul ca Subsemnatul cat si distinsa mea sotie confirmam prezenta noastra alaturi de trupa de soc, pentru a petrece momente frumoase impreuna

Si cel mai important aspect pe care  doresc sa-l precizez, este faptul ca, daca tot suntem  ecologisti, eu personal ma voi deplasa inpreuna cu tocatorul familiei superok si anume cu Bella, in special in ciuda lui Gymy care din pacate nu mai este posesorul bijuteriilor sale  zxb..........

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Am convenit ca maine sa merg cu Ionel Generalu sa dam un avans pentru rezervarea locatiei. Este o terasa inchisa , incalzita , separata de restul localului, asa ca nu ne deranjeaza nimeni / nu deranjam pe nimeni.

Meniul va fi maxim 50RON/pers si va cuprinde : aperitiv si un mixt-grill(porc, pui, mici) cu cartofi prajiti si salata de sezon, iar ca bauturi vor fi :visinata , afinata, tzuika(din partea mea si a lui Bebelu), Ionel ne va aduce 10ltr de vin rosu de tara cu 5lei/ltr , cel mai probabil vom cumpara 2-3sticle de Cola la 2ltr , iar cine doreste bere nu are decat sa  comande pe loc pentru ca este destul de ieftina (adica4-5RON/sticla)

Ora de intalnire propun sa fie ora 17.00

Langa terasa este o parcare de macadam destul de incapatoare.Pana in prezent avem confirmata prezenta a 8familii( sau echipaje daca vi se pare ca suna mai interesant)

Cei ce sunt inca indecisi mai au timp sa isi confirme prezenta pana maine la ora 16.00

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ionel G

/.;  eat salut revin cu precizarea ca aseara am achitat avans de 200 ron pentru chermeza din data de 30 noiembrie 2013(sambata)

ora 17.00, s-a facut rezervare pentru 16 persoane daca mai sunt indecisi ar trebui sa se hotarasca astazi si sa-si anunte participarea pentru a putea interveni la restaurant pentru completare,   oricum toti cei ce vor fi prezenti vor fi bineveniti pentru

a ne  xll  bls  bn

salve

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Sarbatorim Ziua Nationala  lkm in avans.

Cautam si noi motiv sa ne vedem in sezonul rece cand rulotele sunt bagate la conservat.

xll bls bn

P.S.

Pe cei care se hotarasc sa vina in plus fata de cei confirmati ii rog sa sune la mine sau la Ionel ca sa isi anunte prezenta pentru a suplimenta din timp meniul de la restaurant.

Multumesc !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Ramasesem dator cu un slide. Astazi l-am facut si l-am pus pe Youtube .

A fost o seara placuta , in care am baut , am mancat , am dansat, am facut karaoke si in care am depanat amintiri din zilele calduroase. Deocamdata ne pregatim de Sarbatorile de Iarna , si abia de la jumatatea lui ianuarie incolo ne facem planuri pentru sezonul urmator, planuri care mi-as dori sa le punem la cale tot intr-o astfel de intalnire.

Vizionare placuta !

[embed=425, 349]

[/embed]

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Super, distractie de distractie nu gluma.

Imi pare rau ca nu am putut sa ajung dar promit....pe viitor  xq

Oricum se vede ca-i gasca de gasca  superok

Sa fiti iubiti  nb

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Iepurasule ,

Noi cand vrem sa fluieram / fluieram! , ca sa parafrazez un titlu cunoscut  biggrin

Si pe "campiile patriei" si la carciuma suntem aceiasi. Greu este pana ne "parfumam" putin  wx

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.